Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpáros computerekhez való...

Kerékpáros computerekhez való senzorok párosíthatók mobiltelefonnal is?

Figyelt kérdés
Egy ideje szemegetek komolyabb navigálni is képes kerékpáros computerekkel, az erdőben való tekeréshez, illetve szeretnék majd hozzá egy pedálfordulatmérőt is. Egyenlőre a Garmin Edge 130-at néztem ki, de ugye az ára.... Viszont tegnap este találtam a Ride wigth GPS nevű appot, aminek aminek nagyon részletes térképe van, tudja küldeni a poziciómat is, illetve bluetoothos beállításai közt van olyan, hogy senzorok párosítása, sőt még a Garmin Varia radart is tudja kezelni. Esteleg valakinek tapasztalata, hogy akár a Garmin, vagy Bryton vagy más gyártó érzékelőit tényleg össze lehet a mobillal párosítani, mert akkor vennék inkább egy olcsó mobilt, és azt használnám tekeréshez.

2020. máj. 28. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Változó. Nekem Samsung telefonnal sikerült a Bryton pulzusmérőt és a sebességmérőt, a pedálfordulat mérőt viszont nem. Pedig ugyanúgy Ant+-os mindegyik.
2020. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!