Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit gondoltok erről a bicajról?

Mit gondoltok erről a bicajról?

Figyelt kérdés

Hali,lehetőleg olyan írjon választ aki jártas a témában. Szóval mit gondoltok erről a bicajról?Nem lesz kicsi?Stb.. nem nagyon értek hozzá ,de ez nagyon megtetszett illetve a sima verziója is a dirtking 2020

[link]



#Dirt #2020 #Bike #CTM #dirtking
2020. máj. 28. 22:24
 1/5 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni ,hogy 196 körül van a testmagasságom :d
2020. máj. 28. 22:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól olvastam, akkor ez 14"os, ami neked nagyon kicsi. Kerékpárt eleve személyesen érdemes megvenni, mert hiába van megadva méret, legtöbbször igenis van különbség 2 azonos méret között. Én 190 vagyok, xc cangámnál xl kellett volna elvileg, de az l-es váz volt a kényelmes.

Ennyit a méretről.


Kerékpár felszereltsége...hát, attól függ mire kell. Dirtre, ami a nevében van, arra ez nem jó. Xc terepen elég lenne. Ha ennyi a keret, akkor inkább használtan keresnék valamit, bár ha nem értesz hozzá, akkor rizikós. Bár utána olvasol a dolgoknak, akkor azért nem lehet annyira mellélőni használtan se.


Ha van kérdésed, írj nyugodtan!

2020. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Írjál már ki minden bringára egy ilyen kérdést, köszi!
2020. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azon vagyok :)
2020. máj. 29. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez Dirt bicikli, ami kb akkora mint egy gyerek bicikli. Ez ugratásra van.
2020. máj. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!