Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek a Kellys...

Mi a véleményetek a Kellys kerékpárokról?

Figyelt kérdés

Meglepődtem mennyire kedvező az áruk a nagyobb konkurensekhez képest.


Giant, Cube, Merida, Trek stb képest.


p: Merida Big nine 200 rúgós teleszkóp alivio, altus váltó ez mind 270-ért addig a kelly ad hidros fékek, deore váltás, levegős teló.



29er-t szeretnék túrázáshoz, meg erdei utakhoz erre gondoltam ki a merevfarú 29ert.



2020. jún. 7. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó az, nincs vele semmi gond. Persze, hogy olcsóbb, mint egy Trek, Merida, stb., mert nem költenek annyit marketingre, nem rendeznek és vesznek részt versenyeken, nincs külön csapatuk, stb.

A felszereltséget nézd. Nekem volt Kellysem, az egyik legolcsóbb trekking sok évvel ezelőtt, munkába járásra meg kirándulásra. Nem volt vele különösebb baj.

2020. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kellysből is van több mint 1 milliós bringa és Cube is van elfogadható 200 alatt. De a váz gyártója igazából másodlagos kérdés, inkább az alkatrészeket kell nézni, amivel felszerelik és ebben a Kellys valóban az egyik legjobb ár/érték arányú.
2020. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedvező árak... nagyon azok, mikor Tourney meg Joy felszereltséggel, annyiba kerülnek mint a "noname" egyéb szlovák és lengyel gépek min. Acera / Alivio felszereltséggel, és hidrós tárcsafékkel, nem mechanikussal.


Kelly's

[link]


Cube:

[link]


Kelly's

[link]


Cube:

[link]


Szerintem van különbség, és nem a Kelly's javára. És a legjobb az egészben az, hogy ettől van még jobb felszereltségű is, kicsit olcsóbban!! csak keresni kell.

2020. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Kelly's szlovák (vagy cseh?), a Cube meg német, logikus, hogy drágább.

Igen, tudom, hogy a Cube-ot nem Németo-ban gyártják, de általában csak a vázat gyártatják a távol-keleten és az összeszerelés Németo-ban megy. Természetesen Szlovákiában olcsóbb a munkaerő, a gyár és még sok más, amit beépítenek egy kerékpár árába.

Plusz egy bizonyos szint felett már annyit költenek marketingre, hogy azt és a nevet kell megfizetni (pl. Specialized). A Cube még az olcsóbb nyugati márkák közé tartozik.

2020. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
őőőő pont hogy a Cube olcsóbb, arányában... arra akartam rávilágítani.
2020. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmm... nem néztem meg, mert nem gondoltam volna, hogy a Cube olcsóbb, de mondjuk mindkét esetben egy 2020-as Kellyst hasonlítasz 2019-es Cube-hoz és azért olcsóbb a Cube. A korábbi évek raktáron maradt modelljeit olcsóbban szokták adni. Egyébként egy árban és felszereltségben vannak:

Claris, 279e [link]

Claris, 279e [link]

Itt meg a Kellys talán picit jobb, mégis olcsóbb

169e [link]

189e [link]

Szóval változó, de nagyjából egy árban vannak, köszönhetően, hogy a Cube nem költ hatalmas összegeket marketingre, csapatkora.

2020. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Kellys most emelt árakat, legalábbis a magyar forgalmazó, ami gondolom abból adódik, hogy ők is drágábban kapják. A kerékpárboltok lefosztása után már csak 2020-as modellt kaptam, ebből is összesen 4db volt a központi raktárban. Én két hete rendeletem meg az enyémet, 199.990Ft volt (Spider 50), most ugyanez a modell 210.990Ft. Tehát a 2020-as modellek ára megy felfelé, a tavalyiaké meg marad ugyanannyi, ezért lehet olcsóbb a tavalyi Cube az idei Kellysnél.

Egyébként szerintem teljesen ugyanaz a kategória mindkettő, tök mindegy, hogy az egyik vázat Szlovákiában gyártják, a másikat meg Németországban, a rajta lévő hajtómű, váltó, fék és villa ugyanazoktól a (Távol-Keleten gyárttató) cégektől való.

2020. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!