Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez a bicikli ér ennyit? www...

Ez a bicikli ér ennyit? www.jofogas.hu/jasz_nagykun_szolnok/Csepel_ferfi_kerekpar_bi cikli_28__105358172.htm

Figyelt kérdés

2020. jún. 15. 13:50
 1/8 anonim válasza:
Sztem simán.
2020. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mivel indokolnád a válaszod?:)
2020. jún. 15. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Mire kell? Mert ezzel a boltig vagy a kocsmáig jutsz el. Túrázni, sportolásra alkalmatlan.
2020. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazság szerint melóhelyre tekernék be vele. Nekem most 26-os-om van, azért szeretnék eggyel nagyobbat hogy a haladás is valamennyire gyorsabb legyen. Szolnokon lakom, ami nem egy dombos vidék. Szóval mindennapos használatra kellene itt a sík terepen.
2020. jún. 15. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Kicsit teszel hozzá, és veszel újonnan Csepel városi biciklit, v-fékkel, normális üléssel és vázzal, kosárral stb.


Ez NEM ér meg ennyit, de még a felét sem igazából. 10 ezer forintos, lomisnál fellelhető kategória. Semmi extra, kontrafék, egy sebesség, dögnehéz acélváz, és nem is nagyon javítható mivel alkatrész nem kapható hozzá (középtengelyre gondolok itt).

2020. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a kimerítő választ...:)
2020. jún. 15. 15:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, az újra vonatkozót visszavonom. De ettől függetlenül, tudsz venni ilyen áron értelmesebbet is... használt trekkingek, crosstrekkingek között nézz szét.
2020. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!:)
2020. jún. 15. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!