Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 2010-es Cube Attention kerékpá...

Kuimester kérdése:

2010-es Cube Attention kerékpáron villát fogok cserélni. Jelenleg RST Gila Pro van benne. Suntour XCR32 villa milyen minőséget képvisel manapság? Nem fogok hegyeket mászni vele. Esetleg mit ajánlotok 50ezer Ft körül?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mennyibe kerülnek az igazán jó telók, nem is ez a része érdekel a dolognak. Olvastam pár helyen, hogy a Suntour villák között vannak már egész jó minőségűek. Az XCR milyen szintet képvisel? Ebbe a bicóba (~Alivio minden rajta) megfelel?

2020. jún. 24. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az árkategóriában sokkal jobbat úgy sem kapsz... anno a Gila is 20 ezer körüli összegbe került, most ha veszel egy kb. ugyanannyit érőt, nem biztos jobban jársz vele. Vagy már annyira szét van?
2020. jún. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ami a másik ennél kezdődne a minőségi ugrás:


[link]


De a te vázad nem tapered fejcsöves. És nem is nagyon kapni manapság olyat ami ne lenne olyan villanyakú...

2020. jún. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arról van szó, hogy hozzám került ez a bicó kissé elhanyagolt formában, azóta szétszedtem ízekre, kicserélek pár kopó alkatrészt. Viszont van egy Caprine alu vázam, amiből egy igénytelenebb munkába járós montit szeretnék építeni. Abba is kell egy villa, ezért azt találtam ki, az RST-t átrakom a Caprine vázba, a Cube vázba pedig veszek egy újat. Így lesz egy újszerű Cube montim, amire inkább vigyázok (nem viszem ki esőben, sárban, stb), a másikkal pedig egész évben tudok melóba járni.
2020. jún. 25. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!