Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit csináljak ha itt ragadtam...

Mit csináljak ha itt ragadtam a szomszéd városban szakado esőben?

Figyelt kérdés
Itt ragadtam kb 10 km-re otthonról rövidujjúba..

2020. júl. 2. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Annyira nincs hideg. Indulj neki, kis fürdő, max megfázol. Vagy aludj egy buszmegállóban.
2020. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kis fürdő? látnád milyen vihar van keleten.
2020. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
próbálj bekéredzkedni valakihez.
2020. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
64%
Stoppolj vagy hívj fel egy ismerőst aki érted megy kocsival
2020. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2020. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

10 km? lófütty!

Legyen nálad mindig zacskó amibe beleteszed azokat a dolgaidat aminek árt ha elázik.

Aztán indulj neki!

Nekem Fonyód-Kaposvár volt a leghosszabb szakadó esőben, de 20-30 km-eket is mentem már. A bicajozás ilyen! Néha be kell venni a cumit :D

A múlt héten is megáztam, kb 7 km-t mentem esőben, itthon meg sütött a nap. néztek is rám, hogy ez meg honnan jött, hogy csurog a víz a nadrágjából :DDDDD


Óvatosan! Rohadtul tud csúszni!

Fékkel vigyázz ha megázik teljesen máshogy "fog".

2020. júl. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D köszi a válaszokat. itthon vagyok.
2020. júl. 3. 09:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy jutottál haza?
2020. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

"kis fürdő? látnád milyen vihar van keleten"

Keleten lakom. Akkor legyen nagy fürdő. És? Amíg nem bax beléd a villám, nagy bajod nem lehet.

2020. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Esőben a baleseti kockázat is nagyobb (ha megy az ablaktörlő, sok autóvezető praktikusan megvakul, de legalábbis könnyen eltéveszt egy olyan kicsi dolgot, mint egy kerékpáros). Szóval azért jobb az ilyet elkerülni. Ajánlom az OMSZ radarképét és térképes előrejelzéseit:


[link]

[link]

[link]


Ha nem tudsz mit csinálni, akkor vízhatlan tasak a telónak és hasonlóknak, felveszed a láthatósági mellényt, fölkapcsolod a lámpádat, és uccu neki. Vizes leszel, de majd otthon beugrasz a zuhany alá és felmelegszel.


Ha villámlik vagy nagyon erős szél fúj, akkor viszont megfontolnám, hogy valahogy mégis ott maradjak, ahol vagyok. Ezek már tényleg okozhatnak halálos balesetet.

2020. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!