Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpáros túrán hogy lehet...

Kerékpáros túrán hogy lehet megoldani, hogy bringa nélkül bemenj bárhova?

Figyelt kérdés

Adott egy hosszabb bringás túra, csomagokkal, sátorral, felpakolt bringával. Elég sokan csinálnak ilyet, ehhez lenne kérdésem, mégpedig az, hogy ugye egy világlátó bingatúrának az lenne az egyik lényege, hogy eljuss szép helyekre, megnézz dolgokat stb. Viszont a bicikli esetében maximum maga a bringa rögzíthető le valamilyen módon, de mit csinál az ember a cuccokkal, ha bemegy egy látványossághoz, kilátóba, esetleg akár boltba? Nyilván a fontos dolgokat egy kézi táskában magammal tudom vinni: pénz, iratok, telefon stb. De mi lesz a csomagokkal, sátorral, kulaccsal stb?

Akinek van ilyen tapasztalata, az hogy oldja meg ezt? Remélem nem az a jó válasz, hogy mindent csak kívülről nézünk meg :))



2020. júl. 3. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézz be ide, ebbe a bringás topikba - több gyakorlott túrázó is van, az útleírásokban is szerepelnek ötletek.


[link]

2020. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egyedül vagy, akkor érdemes megkérni valakit (környékbeli bolt, posta, stb. stb.) hogy nézzen a bringára.

Ha meg többen vagytok, akkor felváltva... EGy valaki mindig vigyáz a bicajokra.

2020. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En vallalok orzest olcson xd
2020. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én simán kinnhagyom rövidebb esetben, soha senki nem vitte még el. Ami könnyen levehető vagy nagyon értékes, azt szedem le a bicikliről, és persze minden táska be van csukva stb., tehát úgy hagyom, hogy ne vonzza a szemet. Hosszabb esetben meg szoktam tudni beszélni a múzeumban, hogy a táskát megőrizzék nekem, általában be lehet tenni egy sarokba a pénztáros szobájában vagy ilyesmi. Ha pedig kempingben vagy szálláson maradok két éjszakát, akkor napközben az üres biciklivel járok-kelek.
2020. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3: na az ilyen önként ajánlkozó "fiataloktól" mentsen meg a Jóisten! :-DDD


Mi is találkoztunk már pl. Aggtelek környékén ilyenekkel... "Bácsi, vigyázok a biciklijére, mennyit fizet érte?" típusú ajánlkozások esetén erősen ajánlott továbbállni... :-D

2020. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!