Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cube Access Ws 27'5 ? Megéri...

Cube Access Ws 27'5 ? Megéri megvenni arra ,hogy ez erdőben menjek? Van egy haverom ,akihez az erdőn át kell menni (erdőúton) persze nem csak emiatt!megéri e megvenni ezt a biciklit ?és akinek volt az tudna írni? mi volt a tapasztalat?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 9. 12:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Csak erdőben, rossz földúton fogod használni? Mert mindenhol máshol lassú lesz.
2020. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Csaj vagy? Mert ez női bringa. Amúgy ennyiért sokkal jobbat nem kapsz.
2020. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1 igen valószìnűleg erdőbe , de azért aszfalton is mennék vele


2# igen lány vagyok ...ezt ,hogy érted? Ez nem jó bicikli?

2020. júl. 9. 13:42
 4/21 anonim ***** válasza:
A jó bicikli relatív. Ami nekem jó, az háromszor ennyibe kerül. De sokan teljesen elégedetten használnak egy ilyen gépet.
2020. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4# nekem nem kell nagyon komoly bicikli...nekem csak arra kéne ,hogy erdőben tudjak menni vele és ,hogy ne keljen 2-3 hónaponta vinni szervízbe ....és az érdekelne ,hogy ez a cube bicikli erre megfelel e. Szóval erre megfelel?
2020. júl. 9. 14:07
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem meg. De karban kell tartani ezt is, mint minden gépet. Hogy milyen gyakran, az attól függ, mennyit mész.
2020. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én inkább egy trekkinget vennék a helyedben. Éppúgy jó terepen, de aszfalton meg sokkal haladósabb.
2020. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Pl: [link]


De ha ez drága, akkor vmi más márkában találsz annyiért cross/trekkinget, mint a MTB, amit kinéztél.

2020. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

[link]


egy másik cross

2020. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek ! De szerintem maradok az eredeti tervnél..(nem szeretnék trekkinget)
2020. júl. 9. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!