Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bringát vegyek lejtőzés...

Averno kérdése:

Milyen bringát vegyek lejtőzésre és kisebb ugratásokra 300 000 Ft alatt?

Figyelt kérdés

Lejtőzés alatt nem bikeparkokra kell gondolni értelem szerűen


Eddig egy félig meddig durvább használatra átalakított(szélesebb kormány, masszívabb teleszkóp, első váltó helyett láncvezető) XC-vel gurultam, de a váz geometriája nem a legelőnyösebb.


Hardtailok előnyben...


Minden értelmes választ előre is köszönök szépen :)



2020. júl. 23. 02:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha hardtail-ek vannak előnyben, és tényleg ilyen használatra kell, akkor én szerintem a legjobb vagy egy Dartmoor Hornet vagy egy Dartmoor Primal lenne, ezek szívós hardtail gépek, a Hornet még light-osabb downhillre is alkalmas, illetve elég nagy ugratásokra. De azért a Primal-el is lehet csapatni.

A vázuk olyan 80-110 ezer körül lehet, de használtan lehet kifogni 300 körül építettet. Vagy vehetsz vázat, és építhetsz te is, de lehet kicsit drágább lesz, mert az alkatrészeknek is ilyen erősnek kell lenniük.

2020. júl. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg ott van a Nukeproof Scout is, de az jóval ritkább itthon.
2020. júl. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Dartmoor Hornet jól néz ki, köszönöm a választ :)
2020. júl. 24. 00:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit még nagyon dícsérnek, itthon kevésbé ismert, az a DaBomb. Ha nem lennék ilyen magas, még lehet építenék is rá, mert atombiztosnak tűnik a váza.


[link]

2020. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
UMF Hardy is hasonló, az viszonylag elterjedt itthon, sokan használják ilyen terepre. Bár kicsit régebbi, mint a dartmoor-ok.
2020. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!