Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicikli biztonsága? Hogyan?

Bicikli biztonsága? Hogyan?

Figyelt kérdés
Most fogok venni egy országútit 150 körül és szeretném biztonságban tudni. Mik a legjobb lehetőségek arra, hogy bebiztosítsam a bringám? Nem igazán vagyok otthon ebben. Ér valamit ha a rendőrségen bejelentem a bringám? Stb.

2020. júl. 30. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bele rejtett GPS kell.
2020. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan helyre rakd, ahol van kamera :D
2020. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Két főcsapást ajánlok:

- nem hagyod magára soha, sehol. Ez elég jó módszer :)

- ha magára akarod hagyni, akkor tisztességesen zárd le a vázat, két kereket, esetleg a nyerget is. Ez azzal jár, hogy 2 kiló vasat kell cipelni.


Az említett rejtett gps, térfigyelő kamera, rendőrségi regisztrálás a konkrét lopást nem tudja megakadályozni.

2020. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magára! Ok, ezzel nem vagy kisegítve, de sajnos az egyetlen megoldás. "Otthagyósnak" tarts egy olcsóbbat, amit nem lopnak el...
2020. júl. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-gyel értek egyet. Van egy "sport-járgány", amivel jövünk-megyünk, túrázunk, ott van, ahol én, ott vagyok, ahol ő, amikor nem vagyunk együtt, garázsban van... és van egy használtan vásárolt (ami mondjuk felújítással együtt így is 100 felett van árban) trekking, amivel munkába, bevásárolni, "bandázni" járok, utcán hagyom lezárva (egész napra pl amíg melózom), stb... és persze rosszul érintene, ha ellopnák, de hasonló "biztonsággal" vannak nagyságrendekkel is jobb járgányok a tárolóban, szóval annyira nem féltem.
2020. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

Kezdetnek:

[link]

Aztán érdemes megejteni egy BikeSafe regisztrációt - nem mintha az megakadályozná a kerékpár ellopását, de a használatát/értékesítését a tolvaj számára jelentősen megnehezíti.

És egy saját tanács: keress egy, a tiédnél trendibbnek/drágábbnak kinéző, cérnavékony sodronnyal kikötött kerékpárt és lakatold mellé. Ha jön a bidámbidám, akkor nem fogja magát szivatni: azt viszi, amelyik kevesebb macerával jár - és a jelen esetben az nem a tied lesz...

2020. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!