Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Facebook-os biciklis adok...

Facebook-os biciklis adok veszek csoportokban miért nevetik ki mindíg azokat, akik B'TWIN biciklit akarnak eladni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt látom, mikor meghírdetnek egy btwin-t, hogy tele van ilyen "vicces" reakciókkal a poszt. Legyen az egy 60 ezres alap btwin, vagy valami drágább. Az ilyen emberek csak a vázon lévő márkajelzést nézik? Mert nem hiszem, hogy az alkatrészekhez érthetnek. Nekem pl. a btwin-emen 250 ezerért levegős rockshox villa van, levegős hátsóteleszkóp, 2x10-es full deore hajtás, ami integrált stb. Más gyártó meg ezért az árért kb merevvázasban hozza ezt a szintet csak. Meg ha legalább ezek az emberek tényleg valami nagy márkával járnának, pl. Trek, Specialized, Santa Cruz, Commencal vagy akármi, akkor azt mondom oké, de ilyen kellys meg kross meg ilyen márkákat istenítenek. Miért ekkora a btwin-ek iránti gyűlölet?
2020. júl. 31. 11:26
 1/4 anonim válasza:
100%
Sajnos én is ezt tapasztaltam. Sok az irigy egyszerű ember. Ők úgy gondolják, hogy egy bicikli nem ér ennyit, ha lehet a piacon is 5-8 ezerért venni.
2020. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez kb olyan, hogy valaki kipsta (decathlonos marka) mezben focizik es nem Nike-ban vagy Adidasban.
2020. júl. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De inkább legyen a vázamon egy btwin logó, aztán shimano deore, meg rockshox alkatrészeim legyenek, minthogy mondjuk ugyan ezért az árért legyen egy ktm logó, valami gagyi négyszögtengelyes hajtóművel, valami olcsó sram x3 váltóval.
2020. júl. 31. 12:06
 4/4 TR75 ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni. Az a helyzet, hogy bárki bármit is mond, a sajátmárkás cuccok már nem feltétlenül egyeznek meg a bóvli kategóriával.

Másrészt a Deca élettartam-garanciát ad a vázra.

2020. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!