Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy értessem meg apámmal...

Hogy értessem meg apámmal hogy egy ócska tescos bicikli nem egyenlő egy 500 ezres biciklivel pl?

Figyelt kérdés

Azt mondja hogy ezek jók mert nem mennek szét stb, :D nem tudom megértetni vele hogy ezek a biciklik nem arra valók amire én használni szeretném. :D

A másik meg azt mondja hogy ilyen "okosok" mint én írnak az interneten és ki se próbáltak ilyet... xDD



2020. aug. 4. 01:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Aki nem nyitott erre az nem fogja megérteni mert nem akarja.

Én sem vennék Tescoban kerékpárt, inkább akkor használtan.


Van rengeteg Facebook csoport ahol nagyon jó áron lehet kapni remek bicikliket.

2020. aug. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Abban mondjuk igaza van apádnak, hogy nagyon sokan osztják úgy az észt a neten, hogy fogalmuk sincs a témáról.


Ha lenne felesleges fél millája a hobbidra, akkor könnyebben megértene. :)

2020. aug. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Apám semmiféle biciklis tartalmat nem néz xD
2020. aug. 4. 02:12
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekli a téma felesleges próbálkozni mert nem fogja. az enyém se fogja megérteni sosem, hogy egy Felső kategóriás Samsung telefonhoz sose fog felérni egy kula kis Huawei ezért mindig megkapom, hogy nekem mindig csak a drága a jó XD
2020. aug. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Full ugyanez, de nem értem a Huawei problémát? Ugyan olyan minőséget gyárt mint a samsung most már :D
2020. aug. 4. 04:19
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
ezért hangsúlyoztam ki, hogy egy felső kategóriás Samsung hoz nem ér fel egy kis huawe most gondolok itt arra, hogy nekem most egy S10-em van, apámnak meg asszem egy Huawei Y2 és mondta, hogy miért nem elég nekem a 30K-s telefon miért kell nekem 200K-s és akkor hiába kezdtem el magyarázni, hogy jobb processzor, kamera, kijelző stb stb legyintett és azt mondta egykutya telefonálni lehet mindkettővel XD én ott feladtam 🤣
2020. aug. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Na nálunk is ez van, xD
2020. aug. 4. 04:41
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
hát na ők másik korban nőttek fel nem érthetik meg az ilyen dolgokat. ha jobb fejek közé tartozik megveszi ha meg nem akkor próbálgass alkudozni vele, hogy majd akkor elmész dolgozni és részletekben majd odaadod.
2020. aug. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%

Olyan biciklit veszel a pénzedből amilyet akarsz, semmi köze hozzá.

Én amíg otthon laktam, 15 éves koromtól ahogy kifizettem minden hónapban a rezsi rám eső részét, a kutyát se érdekelte hogy a maradék pénzemet mire költöm ha nem alkoholra és hányok a küszöbre vagy orgiákra amiket a nappaliban rendezek meg.


Hely gondolom van a biciklinek ha amúgy nem magával a tárggyal hanem az árával van gondja.


Szerintem menj és vedd meg.


Gondolom hivatásos vagy ha ilyen profi kerékpár kell, van miből megvenni.



Ha meg nem, menj dolgozni.


Ha ahhoz is lusta vagy, apád pénzén örülj a Tescosnak, jobb mint a semmi.



Gondolom az a válaszoló is akinek csúcskategóriás telefonja van, nem csak telefonálásra használja hanem gamer esetleg fotós.



Én mikor elkezdtem játékokat fejleszteni komolyabban, lehettem 16 kb, egyszerűen nem volt elég a családi kis 15 éves gép, a saját kis pénzemből vettem egy még ma is közepesnek számító pc-t és nem milliós volt hanem 250-300 ezres ha jól emlékszem, de nekem bőven elég ma is a gtx1060 az rtx2080 helyett. Pedig azzal kicsit gyorsabban renderelne.


Hasonló kompromisszumon nem gondolkoztál? Talán apukád se lenne dühös ha nem az összes pénzedet költenéd egy biciklire "csak" 150-200 ezret. Annyiért is nagyon komolyak vannak már!

2020. aug. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 TR75 ***** válasza:

Mutass neki egy ilyen videót:

[link]

150 dolláros Walmart bicajjal csapatnak a hegyről lefelé.

2020. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!