Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen és milyen nevezetű...

Milyen és milyen nevezetű szerszám, kulcs kell az első felfüggesztés felülső részének a kiszerelésére? (melléklet)

Figyelt kérdés

[link]

Ki szeretném tisztitani az első villám amikor rájöttem hogy valamilyen különleges kulcs kell hozzá, így csak az egyik oldalát sikerült szétszerelnem.

Milyen kulcs kellene ehhez, és esetlegesen milyen más eszközökkel lehetne meglazitani ezt a típust. Tippek, ötletek jöhetnek.


2020. aug. 15. 17:48
 1/4 Wadmalac ***** válasza:

Típushoz kell keresni.


Gyártónként és néha típusonként is eltér.


[link]

[link]


De ha a becsúszószárakat akarod kivenni, az szerintem a villa ALJÁRÓL bontható.

Legalábbis SR villáknál meg amit egyéb fémrugósat eddig láttam, általában alulsó csavar fogja a rugóban futó szárat.


Milyen villa ez?

2020. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Btwin Rockrider 520s. A probléma az, hogy én ki akartam csavarni alul a csavarokat, meg voltak szorulva, de ahogy meg engedődtek csavarhattam míg a világ nem jöttek ki, most akármerre tekerhetem mert csak forog, ez igy van már lassan 3 hónapja, nem estek ki, és nem jön le a villának az alsó szára sem.
2020. aug. 19. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:

2nek. elszakadt a menet azt mar basz6od.


1nek célszerszám kell.olyan mint egy, hajtómű csapágykiszedő. Körmös dugókulcs.

2020. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy ertve hogy elszakadt a menet? Mit ertsek az alatt
2020. aug. 20. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!