Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » B'Twin rockrider 560S-re hova...

B'Twin rockrider 560S-re hova tudnék kulacstartót feltenni?

Figyelt kérdés

[link]


Nincs rajta gyárilag kulacstartó felrakáshoz ilyen csavar az alsó csövön, meg próbálgattam, hogy odaférne-e a kulapcstartóm az előző bicikliről a kulaccsal együtt, de a kulacs vége nem fér be a teleszkóptól, meg ha be is férne, szerintem miközben mozog a hátsóteló, a váz hozzáérne a kulacstartóhoz. Hogyan rakjak fel rá kulacstartót és hova? Jó lenne, ha tudnék folyadékot vinni magammal, hátizsák nélkül. Vagy nem lehet valami lapos ivózsákot vagy ilyesmit venni, amit fel lehet oda rakni valami tartóval?


2020. aug. 17. 02:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Igen, azon is gondolkoztam, hogy a felső csőre rakom, de ott meg a stucnitól nem fér be a kulacs, ha meg lejjebb rakom, akkor már ott van a vázban az a hajlítás, aztán amiatt nem lehet oda feltenni.
2020. aug. 17. 02:22
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképp valami kultúrált megoldást szeretnék, ami nem néz ki hülyén.
2020. aug. 17. 02:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha veszel egy kulacstartó adaptert akkor gyakorlatilag oda rakod ahová akarod.

[link]

[link]

[link]

2020. aug. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TR75 ***** válasza:

Talán valami ilyesmi is elférne:

[link]

2020. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
A váz mellett szokták még kormányra, nyereg mögé helyezni. Vagy marad a camelbak.
2020. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!