Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy 250 km es kerékpártúra...

Egy 250 km es kerékpártúra mennyi idő kb? Tudom ezt így teljesíteni egy huzamban ha napi átlag 70kmt tekerek? Illetve bele mernétek vágni egy felújított Csepel biciklivel?

Figyelt kérdés
Tudom ez függ a domborzati viszonyoktól is csak körülbelül kérdezem

2020. szept. 7. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

1. nem tudom mennyire vagy edzett


2. nem mindegy milyen terep


3. nem mindegy milyen bicikli


Szóval 1-60 nap.

2020. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi anno 3-an tekertük körül a Balatont (200 valahány km volt), ha jól emlékszem 6 óra után nemsokkal indultunk és 23 óra után nem sokkal érkeztünk úgy, hogy úgy egy fél órás kitérőt is tettünk (vásárlás). Néhányszor megálltunk 20-30 percre.

Én személy szerint nem nagyon edzettem rá, talán néhány alkalommal 55-60km-t tekertem (felét intenzíven) előtte.

Őszintén nem gondoltam komolyan, hogy bírni fogom.

Ha tehát én így megbírtam ennyit csinálni, azt mondom, hogy neked biztos, hogy sikerülni fog.

Hajrá!

2020. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A 2. Nak köszönöm szépen
2020. szept. 7. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Merre tervezed a túrát?
2020. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Balatont körbetekertük, kb 210km volt, 12 óra volt, ebben benne vannak a megállások, evés, egyszer fürödtünk is egyet. A felkészülés az volt, hogy előtte héten egyszer tekertem 60km-t. Mondjuk rendszeresen járok edzeni, de nem kerékpáros edzésre.
2020. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!