Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit gondoltok erről a biciklir...

Mit gondoltok erről a bicikliről? Terepen való biciklizésre és iskolába járásra kéne.

Figyelt kérdés
[link]

2020. szept. 19. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Ajánlom
Nem javaslom
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az árából ítélve ez nem egy tartós, megbízható kerékpár.
2020. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mit tudnátok ajánlani ezekre a célokra?
2020. szept. 19. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Én írtam az első választ,pár éve vettem én is egy biciklit, akkor beszéltem a bicikliszerelő ismerősömmel, mert én is kinéztem egy hasonlót, aztán nagyon sok dolgot mondott, végül használtan vettem egyet, mert újonnan egy rendes kerékpár elég drága, annyit nem akartam adni érte. Ezt is dobozban küldenék, össze kéne szetelni, beállítani a váltót, stb. szerintem mutasd meg egy szakembernek, hogy egy ilyet néztél ki, mi a véleménye, mennyibe kerülne összeszerelni. Aztán lehet, hogy tud ajánlani valamit helyette
2020. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hypno ***** válasza:

Abból indulj ki, hogy csodák nincsenek.

Egy értékelhető minőségű (nem csúcsminőségű, csak simán működő és használható) teleszkóp+rugóstag nem jön ki ennek a bringának az árából, vagyis valahol nagyon spóroltak.


Mindazonáltal ha ennyi a keret, akkor ennyi a keret.

Nézz szét szerintem a használt bringák között...és engedd el fully-t.

2020. szept. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez rakás xar. Mondjuk ha közel va a suli, terep pedig döngölt föld út. És nem mész 20nál gyorsabban akkor nem lehet vele olyan nagyot esni.

A teszko 20 éve árult ilyeneket.

2020. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!