Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért van ennyi eladó használt...

Miért van ennyi eladó használt kerékpár?

Figyelt kérdés
Miért akarnak az emberek megszabadulni a használt kerékpárjuktól? Értem én,hogy az újabb az jobb elv létezik, de miért nem javíttatják meg ha rossz? Létezhet,hogy egy komplett kerékpár felújítás többe kerül mint egy "jó minőségű" közel 100 ezres bicaj?

2020. szept. 30. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lehet mert bejönnek a rossz idők, már nem kell, nincs hol tárolni, akármi. Csónakot is ilyenkor kell venni :-)
2020. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Fa_ember16 ***** válasza:
Van ojanhogy például valamit amit ki kell cserélni az egy komplett rendszer,és igen,ha szerelőhöz viszi akkor nagy valószínűséggel többbe kerül mint egy új kerékpár.(szett=lánc+váltó+fogaskerekek(12)és még mondjuk erre rá a kerék belső+külső) közel van egy új bicajhoz ami nem ojan egy rossz bicikli. Van akinek meg több pénze van mint ideje a javìtásra. Van aki meg elloptaés elajarja adni.
2020. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
jó része lopott
2020. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Fa_ember16 ***** válasza:
17%
ja,nagy valószínűséggel.
2020. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azért akarom eladni, mert rájöttem hogy rosszul választottam. Egy női vázas trekkingem van, de túl nehéz, nagy a váz, sokkal jobban szeretem használni a férjem montiját, ami könnyebb, hajtani is könnyebb, és a városi kátyús utakon is jobb használni, mint a vékonykerekűt.

Sokféle indok létezik, van aki megunja, és van, akinek pénzre van szüksége, van aki újat kapott/vett, stb.

2020. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van, amit azért adnak el, mert rossz. De van, aki egyszerűen újra, jobbra, másra vágyik. A használt bringára igény van, ezért sokat külföldről hordanak be lomisok, ami kint már nem kell senkinek, vagy olcsó, legrosszabb esetben lopott.

Én amúgy vagyok olyan hülye, hogy az összes használt bringámat tökéletes műszaki állapotban adtam el. Égne a pofámról a bőr, ha valakire szemetet sóznék.

2020. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

olyan hajtómű is van ami tőbb mint 100ezer. Akkor egy felújítás mennyi lehet szerinted?

Amugy egy alap felújítás ami nem nagyon alap dolgokra korlátozódik az 30-40ezer forint. Sokan ezt sokallják pláne ha a bringa csak 100ezer volt.


Ha rázombulsz a bringazásra akkor komolyabbat veszel. A régivel mit csinálsz? Nyilván eladod.

2020. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Fa_ember16 ***** válasza:
#7 én most csak úgy mondtam valami árakat,nem tudom a pontos árakat az alkatrészekhez.és igen,van amikor a csere többve kerül mint egy új kerékpár
2020. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
A szerelő drága, othon meg macerás kinlodni. Othon sokszor nem is sikerül olyanra felújatini mint egy új. Föleg olcson megoldani.
2020. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

-Pénz kell

-Kihasználattlan

-Csalódott

-Külföldről hozta be és pénz kell

Altalaban ezeket az indokokat hallom az eladóktól, illetve legritkabban:

-Kategóriaváltás

2020. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!