Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Schwinn Csepel Tour oszágúti...

Schwinn Csepel Tour oszágúti kerékpárt Budapesten lehet kapni valahol ?

Figyelt kérdés
Eddig amiket találtam mind vidéki volt..
2020. okt. 8. 16:34
1 2
 1/11 hypno ***** válasza:

Úgy érted használtan?

Csak mert 2019-re kifutttatták a típust. A Tour Max volt az utódja, de már az is kifutott.

Itt a 2020-as katalógus

[link]

A végén megtanálod a márkát forgalmazó boltok listáját. (162. oldal)

2020. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én újat szeretnék mindenféleképpen de eddig 2 helyet találtam ahol van ilyen de sajnos mindkettő vidéken van...
2020. okt. 8. 18:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Felhívod valamelyik pesti Csepel boltot és megkérdezed tőlük, hogy lehet-e náluk kapni, vagy rendelni.
2020. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Infozd le pár nap múlva és kiderül hogy jobb olcsóbb e ha videkről elpostázzák .
2020. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azon gondolkozok ha veszek egy ilyet amit ugye már nem gyártanak hogy ha mondjuk valami elromlik rajta van még hozzá alkatrész ??? Csak mert nekem volt egy olyan kerékpárom amire azt mondták a szervizbe hogy ehhez már nincsen alkatrész...
2020. okt. 10. 10:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem gyártják, de van raktáron valahol, akkor valószínűleg nem olyan régóta nem gyártják, hogy ne legyen hozzá alaktrész - már ami egyedi benne, mert a legtöbb az valamilyen távol-keleti sztenderd, bárhol kapható. Egyébként meg x évig biztosítani kell az alkatrészt (nem tudom pontosan mennyi az x, de nem 1-2).
2020. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam mivel csepel bringa külföldről csak van hozzá alkatrész...De van olyan is hogy más alkatrészt tesznek egy bringába ? Gondolok itt egy féktestre vagy mondjuk egy váltóra...
2020. okt. 10. 11:44
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen Shimano az első és a hátsó váltó, a váltókar. Bármikor, bárhol beszerezhető az elkövetkezendő kb. 20-30-40 évben. Semmi olyan nincs egy Csepel kerékpárban, ami egyedi, különleges, nehezen pótolható, cserélhető lenne.

2020. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget..Csak mivel kifutott a termék gondoltam lesznek vele problémák..
2020. okt. 10. 13:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyan , a fék valtó hajtás rendszerek felfogatasaik mint egyezőek varialhatók . 30 evestől regebbi dolgok amik kerdesesek de azok is atalakithatók modern jobb felszerelésekkel ....
2020. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!