Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Vuelta vagy a Giro a jobb?

A Vuelta vagy a Giro a jobb?

Figyelt kérdés
Egy hétig együtt megy az Eurosporton. A Vueltára mentek a nevesebb versenyzők, mégis a Giro az izgalmasabb. Miért?
2020. okt. 22. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
ez így nemigaz az év a giróra lett kihegyezveúgymond a "maradék"men t a vueltára nézd meg a giro top 3mat ma vagy holnap uccsó nap alatt dől el az összetett végeredmény-izgalom van-az egész év elcsúszott vuelta tart Nov11ig! eurosport2/1 adják végig
2020. okt. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem mind a kettő nagyon tetszik, a magyar srác egyszerűen fantasztikus! Nagyon jó volt a mai szakasz, de csak olvastam róla, most nézem. De miért van a Roglics pl. a Vueltán? Vagy Carapaz. A Giron sok kimaradt, a Tourn rengetegen buktak, de amit ezek a 20-on alig túliak művelnek, az egészen fantasztikus
2020. okt. 25. 00:04
 3/5 anonim ***** válasza:
így van,a vuelta fel van "töltve ujsbb fiatalokkal,kezdőkkel,vagy akik a Tour után pihentek-lásd roglic,sztem ebben az évben a vuelta a tesztverseny!
2020. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenesete akármilen kerékpárverdeny van a tv-n érdemes nézni csak tanulni lehet belőle!akár egynapos akár háromhetes.
2020. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Órási akaraterő és keménység. Ők a sportban az igazi hősök és nem az agyon sztárolt futballisták vagy szuper technikával száguldozó Forma1!
2020. okt. 25. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!