Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárra hogyan kell fel...

Janika1177 kérdése:

Kerékpárra hogyan kell fel szerelni egy analóg km órát?

Figyelt kérdés

#Km óra felszerelés
2021. jan. 3. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyet?
2021. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy le van írva az óra haszn. utasításában.
2021. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem annyi a különbség az analóg és a dualóg között hogy az elsőben a kmóra kábeljét a fék/váltókábelen körbetekered....(az utobbinál ugye rádioadóvevő alapján van összeköttetés....
2021. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az analóg óra az lenne, ahol egy kis kereket üt meg a küllőre szerelt valami, majd egy mutató jelzi ennek a forgása alapján a sebességet.

Ilyet kb. 30 éve nem lehet kapni.

2021. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
hú bazz kevertem a kábeles il kábel nélkülit(amire írtam rádióadóvevó)valami hullám de az erősávoknál meg frekvenciáknál bezavarhat-meg esetleg kitudja pészmékernél-de csak tippelem....
2021. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ebből elég világos, a két kiálló kis lemezt kell a küllők felé fordítani, aztán hogy a többi rész hogy fér el, hát az majd kiderül.

2021. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dejóóó :D nekem volt ilyenem!

A jeladót a tengelyre tolod úgy, hogy az L alakú részek a küllő felé legyenek. (a kereket ki kell venni)

A küllőkbe kell beakasztani ezt a két L alakú fémet. A közepükön van egy bevágás, abba menjen a küllő. (így ha hátrafelé tolod a bivajt, akkor sem akadnak ki)

A bowdent felvezeted a kormányra szerelt órához és az alsó részén lévő menetbe betekered.

A bowden vége négyszög kialakítású, azzal forgatja az órát. Ha nem megy be a helyére kicsit kell fordítani a keréken, hogy elforduljon a négyszög.

Kb ennyi....

Nekem egy nagyon régi csepel gépen volt, annál volt elég hely a villánál. Mai bicikliken nem biztos, hogy elfér.


Amúgy nem sok lóf..t ér. Kísérletezni, szórakozni jó, de ha pontos távmérést szeretnél akkor sokkal jobb egy 5-6 ezer forintos cateye drótos óra.

2021. jan. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!