Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hülye kérdés, de bringát...

Hülye kérdés, de bringát akarok venni újonnan és ha ki akarom próbálni az hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Valószínűleg egy Neuzer Courier DT-t fogok venni.

Egyelőre azt tervezem, hogy végigtelefonálok pár bringaboltot ahol árulják, hogy van-e készleten. Viszont egyrészt nem tudom, hogy mekkora bringa kellene (178 vagyok), másrészt jó lenne elvinni egy körre a típust mielőtt megveszem, de gyanítom még ha van is készre összerakva a boltban nem szívesen adják oda, pláne ilyen fos időben. A bérlésen is gondolkoztam, csak kétlem, hogy egykönnyen találnék olyan boltot ahol pont ezt a típust adják bérbe, illetve azon is, hogy a használtpiacon nézek körül, de nem akarom senki idejét feleslegesen húzni, ha nem is akarom megvenni a bringáját, csak kipróbálni.



#kerékpár #Neuzer #próbakör #neuzer courier #neuzer courier dt
2021. febr. 9. 14:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
52%

Ha bemész egy boltba ahol árulnak ilyen típusú biciklit akkor az eladók segíteni fognak a megfelelő méret kiválasztásában.

A legtöbb helyen ki is lehet próbálni a bringákat, de ehhez ajánlott egy kicsit jobban felöltözni (mert ha úgy nézel ki mint egy csöves akkor nem nagyon fogják hagyni hogy kipróbáld). Ha rossz idő van akkor általában csak a bolton belül fogsz tudni vele menni pár kört szóval ha mindenképp betonon akarod tesztelni akkor válassz egy napos időt.

Nem ajánlom a bérlést vagy a használt modellek kipróbálását, azok sosem ugyanolyanok mint egy vadonat új.

2021. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Fehérváron melóztam az egyikegnagyobb bringakereskedésben.

Ha úgy láttuk, hogy komolyak a vásárlási szándékok, nem csak lézeng az illető, akkor adategyeztetés után, amit igazolvánnyal is bizonyízott, természetesen volt lehetőség kipróbálásra, altalában megbeszéltük, hogy kb mekkora kört tesz az illető és 15-30percet adtunk rá, ezt csak azért vezettük be, mert egyszer egy 500.000res bringával egy fickó eltűnt... mi meg totál kétségbeestünk, már majdnem hívtuk a rendőrséget, mikor 3 óra után beesett a fickó, és közölte, hogy körbetekerte a Velencei-tavat...

Ez mondjuk szerintem már nem fér bele a "kipróbálás" fogalomkörébe, de utána kp meg is vette úgyhogy végül jól zárult a nap.

Ilyennodőben mint ma is van, általában természetesen megkértük azt aki ragaszkodott a kipróbáláshoz, hogy akkor napoljuk el a dolgot egy szárazabb napra.

2021. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

váci út!merida concept store

vagy esetleg móricz Zsigmond tér gepida központ

a meridánál biztos van testbike-ok azt lehet egy két napig tesztelni

esetleg szerezz be egy lánckatalógust és többet megtudsz.

2021. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld mindenkinek!
2021. febr. 10. 09:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Hááát nem szimpla dolog kereskedőnek lenni sem , nem adnam kültérre a gépet mert ellopja megtöri retkesen hozza vissza es masik 3at is kipróbálna . Tesztautó van de azokat sem lehet mindig elvinni .
2021. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
de a merida kifjezetten erre a célra állítja be a bringáit/állította 5éve kábé most nem tudom hogy van mondom mostmár a külső váci utón van concept store
2021. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ha van még "lánckatalógus"lehet tájékozódni melyik boltban van benn az áhított tesztbringa
2021. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Közben nem messze találtam egy boltot, ahol van, valószínűleg a méretemben. Persze az első reakciója az volt, hogy esőben nem vihetem ki, de nyilván nem is akarom összebaszni, azzal is előrébb vagyok, hogy egyáltalán ráülök, meg max megyek egy kört az üzletben ha van akkora. De igen, szar lehet ha a vásárlókkal kell foglalkozni, aztán közben esetleg beesik valaki az utcáról, hogy ezt-azt elvinné egy körre, plusz esetleg még brazil is az illető, akkor leállni vitatkozni, stb... De felteszem a szemmel látható árukészlettel rendelkező üzletekben van erre belső szabályzat, kaució, "dresszkód", satöbbi :)

Amúgy az nem tiszta, hogy a Meridának mi köze a Neuzerhez?

2021. febr. 10. 14:19
 9/15 anonim ***** válasza:
bocs beszédtéma volt és a merida tudott tesztprogramja ezt engedélyezi elvihetted akár napokra de félnapra biztos a paripát...lánckatalógus míg megjelent írták h hol melyiket tesztelheted...most 21ven nem tudom mivan a conceptstore biztos-de bocs nem olvastam végig hogy neeked neuzer kell...akkor menj Neuzer Úrhoz Esztergomba
2021. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Poénból írtam a Neuzernek facebookon mielőtt megvettem a masinát, persze szartak rá - nem is vártam mást, úgy látszik dübörög náluk a gazdaság, amúgy sem rajtam fognak meggazdagodni.
2021. márc. 2. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!