Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen nyerget vegyek nagy...

Milyen nyerget vegyek nagy darab emberként?

Figyelt kérdés

Nagy darab pasiknak milyen kényelmes nyerget tudtok ajánlani?

Hosszú 80-100 km túrákat mennénk.

Köszönöm


2021. febr. 28. 15:01
 1/4 TR75 ***** válasza:
100%

Igazából a nyereg méretét az ülőcsontok távolsága határozza meg. Na, meg a kényelem.

Én sem vagyok pálcika, de Wittkop Medicus monti nyerget ( [link] meg Selle Monte Grappa Argót használok.

Kezdetnek az Argót megpróbálhatná, sok cangás nagyon kényelmesnek találja (én is).

2021. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:
100%

[link]


Bocs, ez a jó link.

2021. márc. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

30 éves bringás tapasztalatom szerint szezon elején nincs olyan, hogy kényelmes nyereg, ígyis úgyis feltöri a pitsámat... szezon végére pedig minden aktuális nyergemhez hozzászokott a seggem...

Ok volt 1-2 amitől zsibbadt a prosztatám, azokat mindig lecseréltem, vannak direkt prosztatakímélő nyergek is...

Ez a lényeg, hogy azt ne zavarja, mert az hosszútávon okozhat gondokat...

De összességében a bringa nyereg nem kényelmes, mindhez hozzá kell szokni... pláne ha rendszeresen akarsz sokat ülni rajta.

2021. márc. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm .
2021. márc. 2. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!