Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen 622-es kereket ajánlotok?

Milyen 622-es kereket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Megérett a gép egy kerékcserére, de egyszerűen nem találok normális kerékszettet 20ezer forint környékén.

A kerékpár adatai:

Első villa távolság 100

Hátsó villa távolság 135

Kerék méret 622

és

Shimano MF-TZ500-7 foaskerék szett van rajta ehhez ha jól néztem egy spéci szerszám is kellene, hogy leszedjem.


Csak is városban lenne használva, de a nagyon vékony országúti keréknél lehet szélesebb.



2021. márc. 30. 13:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez is jó Bikecentrál Bp , csak online vagy telefonon lehet elérni rendelni mert a boltot bezárták .
2021. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Wadmalac ***** válasza:

Már majdnem ajánlottam a Mavic Ksyrium vagy hasonló gurigákat, ami elbírja a trekkinges balloonosabb gumákat is, de megláttam a 20eFt-ot...


Hát izé.

Engedd fel 30-ra, annyiért már lehet tűrhető, normál kónuszos, de kazettás agyas kerékszettet akasztani.

Legalábbis nekem anno sikerült trekkinghez.



Most gyorsan körbenéztem, na ez még jól is néz ki. Tutira nem űrtechnika, de olyan rossz nem lehet.

[link]


Na ez meg majdnem a tervezett kereted, bár az agyak minősége biztosan lejjebb van az előzőnél:

[link]

2021. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Wadmalac ***** válasza:

Ha megveszed a két linkeltből az elsőt, szólok, a centrírozást nem vállalom. :D

Mert jól néz ki az a küllőzés, merev is, de ha kap a szájára...hát ne nekem kelljen fölötte káromkodni. :D

2021. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!