Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti kerékpáromon gumicse...

Országúti kerékpáromon gumicserénél miért nem pattan rá normálisan a felnire a külső? (Kép)

Figyelt kérdés

Szóval a felirat egy része a felni teteje alatt van, kicsit csálé így a gumi. Már vagy 5x le meg feltettem de ilyen (kezeim is már sebesek). Mit lehet ezzel csinálni?


[link]



2021. ápr. 1. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha felfújod, akkor is így marad?
2021. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem akkor nekem is csinált ilyet, pumpáltam bele valamennyit és két oldalról két kézzel mozgatva a helyére mászott. #1
2021. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 A képen fel van fújva.
2021. ápr. 1. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre szokták a külső felrakás előtti beszappanozását javasolni. Az a gond, hogy a gumi drótpereme azon a részen nem ugrik be a neki szánt vájatba, a szappan meg segít neki becsúszni. Mondjuk ha nem üt zavaróan a kerék, akkor nem szoktam ezzel törődni, és van, hogy pár tíz kilométer után a helyére megy.
2021. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fújd fel a max nyomásra, ami a gumira van írva. Akkor be kell ugrania a helyére. Ha akkor se, akkor leszed, szappanos vízzel beken, visszarak.
2021. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na közben sok helyen olvastam/láttam neten ezt a szappanozós technikát. Ma sikerült megcsinálnom. Végül nem szappanoztam be, csak kb. 0.5 bar-al többet fújtam bele mind a maximum és szépen bepattant. Szóval köszönöm a válaszokat, mindenképp hasznosak voltak.
2021. ápr. 2. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!