Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országùtin a fékváltòkar...

Országùtin a fékváltòkar hogyan müködik ?

Figyelt kérdés
2 kar meg 2 pöcök meg van egy nagy meg egy kicsi lánctányèr...Egyszerüen nem tudok rájönni a müködèsère nagyon meg nem merem birizgálni nehogy elrontsak valamit..
2021. ápr. 5. 14:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

elrontani nem tudod ott. Ahoz mást kell birizgálni máshol.

Ugyhogy nyomkodd bátran.


A karokkal fékezel. Jobb hátsó,bal első álltalában de lehet forditott is.


A pöckök meg a váltó jobb hátsó,Bal első. mindig.

Grip shift,revo shift,ez fire melyik?

És maga a váltó forditott vagy rendes?

Nyomogasd kiderül. Ha nem megy ne erőltesd,bár eltörni nemfog.

2021. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A fèkkarokat lehet balra tolni erre ràjöttem már csak azt nem tudom azzal mit csinàl...Mert ugyr szintbe kell lennie a làncnak meg a váltònak..
2021. ápr. 5. 14:41
 3/20 A kérdező kommentje:
Csak jò lenne ha bejàratnám a többi fogaskereket is ezèrt kèrdeztem a vàltást..ùj męg a bringa vagyis pár hònapos...
2021. ápr. 5. 14:46
 4/20 anonim ***** válasza:

Shimano?

Akkor a fékkart oldalra nyomva könnyebb fokozatba váltasz, a fékkar alatti kis pöcköt oldalra nyomva meg nehezebb fokozatba váltasz. Ennyi. Egyszerű. Nem lehet elrontani.

Persze ha földön álló helyzetbe nyomogatod, akkor sokan ebből nem látsz. Vagy ülj rá és hajtsd, vagy emeld meg a hátsó kereket/biciklit és tekerd a pedáld.

2021. ápr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Shimano igen..Azt nem tudom hogy a kicsi lánctányèrròl hogy váltok át a nagyra ?
2021. ápr. 5. 15:39
 6/20 A kérdező kommentje:
Azt kitapasztaltam hogy ha a jobb oldali fékkart balra nyomogatom akkor felvált..A többi nagyon zavaros..
2021. ápr. 5. 15:40
 7/20 anonim ***** válasza:

Felülsz rá, kipróbálod.

Általában a jobb oldalin az egész balra tolásával leváltasz, a pöcökkel fel, a baloldalin (elsőn) fordítva.

2021. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
papír nem volt a bicajhoz?
2021. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
A számla meg a jòtállás..
2021. ápr. 5. 22:10
 10/20 anonim ***** válasza:

tök jó...

akkor nézegess videót róla

meg gyakorold, nyomogasd és figyeld a láncot merre vált.

2021. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!