Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek melyik lenne jobb...

Szerintetek melyik lenne jobb választás? Hardtail vagy Enduro bicikli?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kategóriát váltani, eddig egy szimpla 100mm-es rugóuttal rendelkező első telós biciklim volt, de most egy kicsit komolyabbat szeretnék. Szeretek ugratgatni, freerideolni, de viszont szeretek streetelni is. Ezért fordulok hozzátok, mert nem tudom eldönteni, hogy enduro vagy hardtail. A válaszokat előre is köszönöm! Csak normális válaszokat kérek! Köszi.

2021. ápr. 7. 22:30
A kérdező szavazást indított:
Enduro
Hardtail
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a hardtailt részesítem előnyben, szerintem sokkal manőverezhetőbb, és én szeretem a szűkre szabott kanyarokat.
2021. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nananana előszöris nem ártana tisztázni néhány dolgot...Először is,az enduro alatt össztelós enduro bicót értesz,vagy azt hiszed hogy minden össztelós bicikli enduro?(Én a kérdés alapján a másodikra tippelnék,de lehet csak félreértettem)

Hardtailből pedig szintén van többféle. Van aggresszív ht(amit újabban valamiért enduro hardtail-ként is szoktak emlegetni,de ez lényegtelen),sima trail ht,és nyilván vannak XC hardtailek is. Ezek közül te melyikre gondolsz?

2021. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem irtam pontosabban le. Hardtail alatt olyanra gondolok, mint a Magellan PolarX, vagy az UMF Hardy széria. Az enduro alatt értem a dh-t is, bár ezt nem írtam, ültem már mindekttő típuson, és annyit vettem észre, hogy hegyre az eggyiket nehezebb tekerni, nagyjából ez volt a legkiemelkedőbb különbség.
2021. ápr. 8. 17:22
 4/4 A Cenz Ura ***** válasza:
ha ilyen árkatgóráról beszélünk akkor hardtail
2021. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!