Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ugye az új kerékpárok és...

Ugye az új kerékpárok és alkatrészek árai elszálltak, a szervízdíjak is megemelkedtek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez az adott ország/ cég gazdasági helyzetétől függ, ha nem meg jó akkor kicsit emelnek, hogy valamivel több jöjjön.


A szervíz meg szerelőfüggő

2021. ápr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A covid miatt megnőtt a kereslet (többen bringáznak), ergo működik a piac alapelve: a kereslet-kínálat szabályozza az árakat.
2021. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valamint megnőtt a kereslet, de alig van mit eladniuk, ezért szolgáltatásból kell megélniük.
2021. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Minden dragabb mert szart se er a forint
2021. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
igen, gyenge a forint
2021. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
MINDENHOL drágábbak lettek a bringák. Tegnap néztem egy német műsort, egész németországban durván felmentek az árak. Pedig ugye ott nincs gyenge forint....
2021. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Brexit (UK-ben gyártott vázak, alkatrészek)

Supply struggling with demand

rise in material costs across the globe

rise in costs of logistics

gyengülő Ft

infláció

stb.

2021. ápr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

itt is olvasgass, nem rég tárgyaltuk ki a "nagy" áremelkedést

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__kerekparozas__1..

2021. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szervízdíjak még egy dolog, de az, hogy hetekkel előre kell időpontot foglalni egy bringaszervizben az már vicc és ráadásul nem egy szervizes iszonyat gányolást végez. Én erre úgy reagáltam, hogy idővel megtanultam magam szervizelni a gépet, persze kellenek hozzá szerszámok is, de már lényegében mindent meg tudok csinálni, kivéve a telót, azt még nem mertem szétszedni. A bringa és alkatrész árak emelkedése szerintem az forint árfolyam esésének köszönhető elsősorban az meg már politikai kérdés, hogy kormányunk miért nem kultiválta az euró bevezetését. Egyébként bár az árak emelkednek, de az újabb felszerelések jobbak tudásban és teljesítményben is, az alsóbb kategóriás cuccok némelyike a korábbi magasabb kategóriás cuccok tulajdonságaival bír. Nekem a most 10 éves bringám akkor 200k volt, olajos tárcsa fékkel, levegős telóval, xt szettel, most ezért az árért bár alsóbb kategóriás felszereléssel mondjuk Lx vagy sima deore szettel de hasonló tudású gépet kapunk.
2021. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9!


Tavasszal mindig ez van a bringaszervizekben.

2021. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!