Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet venni 3-400 ezer forinté...

Lehet venni 3-400 ezer forintért minőségi országúti kerékpárt? 197 centi vagyok és 115 kiló, e miatt kell vmi extra erős váz, vagy hasonló kellék?

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Inkább gravelt nézz ilyen súllyal.... de drágább...
2021. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A Cenz Ura ***** válasza:
100%

ja, gravel, talán


én is nehéz vagyok nekem ezért a virsli gumikkal soha nem volt szerencsém, így én nem vennék

2021. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miért mekkora max súlyt bír egy országúti kerékpár? Vagy mi az ajánlott max ?
2021. máj. 6. 07:01
 4/18 anonim ***** válasza:

Gyujtsel meg hozza egy keveset ... mar erlelodik a gondolat, hogy fajo szivvel eladjam a bringam :) Jo vetel lesz es pont neked valo :)


De komolyra forditva a szot - persze, hogy talalsz megfelelo bringat ... vaz nem is lesz problema, de a kerekekre figyelj oda.

2021. máj. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A legtöbbnek ezalatt van a súlykorlátja.
2021. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 TR75 ***** válasza:

Szerintem is gravel.

Azoknál gyakoribb a 135 kilós terhelhetőség (bringás+bringa).

Mielőtt vettem a bicajom, az egyik szempont nálam is ez a súlydolog volt.

Gravelt kapsz 400 ezer alatt is (főleg, ha valamilyen akciót is ki tudsz fogni), vannak sportosabb, agresszívebb geometriájú gépek is, a gumit is le tudod cserélni vékonyabbra.

2021. máj. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Corratec CCT - Sram Force 22-vel szerelve - Fulcrum RedWind USB csapagyas, 5cm-es magasfalu karbon kerekekkel ... a te sulyoddal is olyan mint kes a vajban ... de 750 ezer alatt oda nem adom ... :)))
2021. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát nekem erre max 300ezer forintom lenne. Egyébként mi a lényege a "gravel" kerékpárnak? Tényleg jó? Egyre többet hallom .
2021. máj. 7. 06:06
 9/18 TR75 ***** válasza:
A gravel nagyjából egy kényelmesre tervezett országúti, ballonos gumikkal, csomagtartószemekkel, kulacstartóhelyekkel.
2021. máj. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8: itt egy leírás az egyik bringás webshop oldaláról:

[link]


"A gravel kerékpárok talán az országúti kerékpárokhoz, cyclecrossokhoz hasonlítanak a legjobban, de én mégis inkább egy kos kormányos cross trekking kerékpárnak mondanám. Ezeket a modelleket inkább túrázáshoz tervezték, még a cyclecrossokat meg versenyekhez. A gravel kerékpározás már nem is annyira új keletű dolog, régen is voltak már ilyen kerékpárok, csak nem az volt a nevük, hogy gravel bike. Ezen a kerékpáron ülve nem kell félni, amikor elfogy alólunk az aszfalt, mert akár keményebb terepen is megállja a helyét a gravel kerékpár. Általában S hajlított támvillájuk van, hogy jobban elnyeljék a rezgéseket, ütéseket, rázkódásokat. A kényelmesebb testtartás miatt hosszabb a fejcső is, mint pl egy országútin. A legtöbb gravel kerékpárnál akár 2-es gumit is használhatunk, ami terepen azért jól jön. A gravel kerékpár túrához is ajánlott, mert általában az összes konzol megtalálható rajta."

2021. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!