Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik 29"es MTB biciklit...

Melyik 29"es MTB biciklit ajánlanátok 170000 Forintig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az volna a kérdésem, hogy a jelenlegi helyzet miatt milyen régebbi gyártmányú 29" kerekű, XL méretű Mountain Biket ajánlanátok, ami maximum 170000 forint? Az a probléma, hogy kinéztem újonnan Cube Aim kerékpárt, azonban nem lehet sehonnan rendelni, és egyelőre nem is néz ki úgy, hogy lenne a közeljövőben, azonban én nem vagyok hozzáértő, ezért kérném valaki segítségét, hogy milyen régebbi bicajt ajánlanátok, amit esetleg használtan meg tudnék venni? Amik a szempontok: a bovdenek legyenek a vázban, tárcsafékek legyenek, 29"os kerekek legyenek, és XL méret legyen. Előre is köszönöm.

2021. jún. 10. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hiába ajánlunk akármilyet, ha nincs eladó. Abból kell válogatni, ami van eladó. Sajnos most ez a helyzet. Ebből a keretből én amúgy is használtat néztem volna.

A belső bovdenvezetés szerintem legyen a legutolsó szempont. Én inkább kerülném, ha tehetném. Én váltás, hajtást, féket tekintve Shimano párti vagyok. Deore, XT váltást keresnék, esetleg Alivio. Lehetőség szerint integrált, Hollowtech II csőtengelyes hajtókarral, menetes középcsapággyal. Teleszkóp ennyiért szinte biztos, hogy tekercsrugós Suntour lesz, így ott nagyon csodák nem lesznek. Ha jól tudom, az XCR egy fokkal jobb, az XCT és XCM elég hulladékok.

2021. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:
100%
Ha elérhető, nézz szét az Intersportnál. KTM és Genesis bringákat forgalmaznak. Tegnap voltam a Duna Plazaban, teljesen vállalható választékuk volt. A felszereltségüket annyira nem csekkoltam le,
2021. jún. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
merida big nine-ok sem rosszak
2021. jún. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

3: de az nem is 170e ft...


[link]

2021. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
bzzzeg...!! nekem a 300-as van és biza kb fele árért vettem 3 éve.... jól elmentek az árak. o.O
2021. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!