Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van erről a decathlonos nyári sapkáról?

Figyelt kérdés

[link]


ér ez valamit kerékpározás közben?



2021. jún. 24. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kopasz vagyok, nekem áldás. Nélküle folyik a fejemről a víz az arcomra, szemembe. Ez segít, felszívja és elpárologtatja az izzadságot.
2021. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még egy kérdés: látom, sisakbetét a fantázianeve a terméknek, sisak nélkül is használható?
2021. jún. 24. 22:12
 3/19 anonim ***** válasza:
Biztosan, de úgy nem próbáltam. Mindig hordok sisakot, így csak az alatt használtam.
2021. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Ott van, hogy vélemények!
2021. jún. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#4 Nem mondod? Szivatsz?


Azért remélem nem baj, ha azon kívül a pár darabon is érdeklődöm :)

2021. jún. 25. 07:47
 6/19 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

>poliészter, polirák

Felejtős.

2021. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6. miért? talán pamutnak kellene lennie?
2021. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 nemaRendőrség ***** válasza:

Pamut, gyapjú, len, selyem stb

Ezer meg egy hőhatásra nem lebomló anyag van amit tudsz hordani.

Nekem a sisaksapkám pamut, a kerékpáros ruhám merino gyapjú, a nyergem valódi bőr.


Persze, valamivel drágább a minőségi anyag, de az életedről van szó

2021. jún. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"hőhatásra nem lebomló" Az igen... szóval szerinted a polieszter lebomlik a fején ha süt a nap?? Hát... erre azt hiszem nem is kell reagálni...

A pamut sapka 30 fokos melegben nagyon jó ötlet :) Ne hasonlítsd már a merinoi gyapjút a pamuthoz.

A legjobbat a végére hagytad. Mi köze a sapka anyagának a kérdező vagy bárki életéhez??

2021. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 nemaRendőrség ***** válasza:

A poliészter és társai hő hatására vizes közegben elkezdenek lebomlani és különböző toxikus anyagokat bocsátanak ki, van ami rákkeltő, van ami a hormonháztartást befolyásolja.


Na most, az izzadás az eléggé vizes és meleg dolog.

Persze nem fog azonnal elporladni a sapkád mert tekertél egy picit, de folyamatosan mérgezi a fejbőröd.

És azért hormonból nem kell sok a hatáshoz, a világ összes emberi tesztoszteronját húzóra meg tudná inni az ember.


De te életed, azzal mérgezed magad amivel akarod. Ha műanyagba bugyolálod egész tested a tűző napon ne panaszkodj majd 20 év múlva.

Főleg egy kerékpárostól nagy felelőtlenség aki azért nem kíméli a heréit

2021. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!