Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti keréknyomás, durrdef...

Országúti keréknyomás, durrdefekt? Jǻrtatok már így? Hány bart nyomtok bele?

Figyelt kérdés

[link]

Egy ilyen gumi van a bringámon, már vagy 5 éves legalább. Nagyon sokat nem használtam, pár ezer km lehet benne, futófelülete tökéletes. Az az érdekes, hogy az enyémre 10 bar max. van írva, így is szoktam használni, de az oldalon a legvékonyabbra is most 9 bar van írva max, a többire meg 8.

2 napja tekertem egyet, majd másnap vettem észre hogy a garázsban állásában kidurrant a kerék, a külsőn is és a belsőn is 3 centi repedés. Még jó hogy nem menet közben történt. Visszaraktam rá ami volt Durano, arra max. 9 bar van írva.

Milyen külsőt ajánlotok, amit fel lehet fújni 10-re?


2021. júl. 19. 20:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#0 Miylen gumid van pontosan? Mert te tömzsödékebb is vagy, én alig vagyok 75 kiló, ki kellene bírjon.
2021. júl. 20. 15:03
 12/15 anonim ***** válasza:
9 baron hasznalom az orszagutit es 3,5 baron hasznalom a montit.
2021. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Orszagutinal a 12-18 bar sem ritka, de specko gumi kell hozza.
2021. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Minnel kemenyebb annal gyorsabb.
2021. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze ez vicc ... de a lanyok is a kemenyet szeretik :)
2021. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!