Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mely kerékpárt lenne érdemes...

Mely kerékpárt lenne érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

Foleg aszfalton mennék vele. A mtb lassúak? Nem merek webshoprol rendelni ameddig nem láttam azt,használtat kerülöm mert nem akarok zsákbamacskát venni,

Decathlonosokra gondoltam mert azok még ár értek arányban jók,

[link]

hervisbol erre gondoltam [link]

vagy ez nagyon olcsó/rossz minőségű?

vagx ez? [link]

ha 178cm vagyok akkor mekkora váz méret javasolt mert sok helyen 17 vagy 19 es méret van en meg ugy látom hogy nekem 18 as meretu vazmeretu kellene akkor melyiket válasszam a két méret közül



2021. júl. 21. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez sajnos mind hulladék. A decathlon jó ár/érték arányú, úgy 150ezertől. Kétszer ennyibe kerül, de háromszor annyira jó lesz, mint ezek. MTB aszfaltra nem való.

A vázat próbáld ki! Amelyiket jobbnak érzed, az lesz a jó.

2021. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha főleg aszfalton mennél, akkor NE mtb-t vegyél, hanem cross/trekkinget.
2021. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

decathlonból ezzel már talán megéri barátkozni...


[link]

2021. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hervis intersport csak 150 körül lenne érdemes nézni bringát?
2021. júl. 21. 16:54
 5/10 A kérdező kommentje:
tudtok olyan budapesti üzlet/szerviz boltot ahol van készleten levő választék? 100 körül esetleg alatta valamennyivel minőségi kerékpár található?
2021. júl. 21. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is akkor vagyok, montiban nem is kérdés hogy a 19-est választanám, de amúgy szerintem is tényleg crosst vegyél, ha nem erdőben akarod csapatni.
2021. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5: sajnos mindenhol kicsi most a valaszték, hiánycikk a bringa... covid miatt...
2021. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A váz mérete szinte semmit nem árul el. Csak annyit, hogy ha egy típusból a 17-es kicsi, akkor a 19-es valószínűleg jobb lesz neked. Lehet, hogy egy 17-es váz hosszabb, mint egy 19-es, mert a sportosabb vázak hosszabbak.


Sehol sincs most nagy készlet. 100e alatti bringákkal nem is nagyon foglalkoznak a szakboltok, mert haszon alig van rajta, de gond annál több.

Én régebben mindig úgy vettem bringát, hogy 1-2 napig jártam a boltokat.


Az olcsó brngák a Decathlonban is siralmasak.


Nem fogsz 35-ös átlagot menni most egy outival sem. Kezdőként valószínűleg nem tudsz semmivel sem folyamatosan 25 km/h feletti tempót menni. Alatta pedig alig számít a légellenállás. Persze a slick gumi egy kicsit gyorsabb, de kátyus úton a monti már előnyben van.

Kerüld az acél vázakat (az egyik linken olyan volt)!


Ha nem mész terepre sosem, akkor feleslegs montit venned.

Ha van egy kicsi esélye is, hogy bemész az erdőbe, akkor montit vegyél!

2021. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MGéza ***** válasza:
Igen, főleg aszfalton nem jó a monti. Illetve erős kompromisszumokkal igen, de akkor már cross-trekking módra van felszerelve. 100-150k körül én normális használtat néznék, Alivio-Deore felszereltséggel.
2021. júl. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
? Mi a gond a Mission 26al ? Alap dolgok vannak rajta , betonra is tudja hasznalni ha 1,5 varosi gumikat tesz rá . Legjobb ár . Ha túrazik van Trekking 28as is 80 ezertől , vagy google kiad 110 ezerert . Ezekmost fillerek . Nézd meg a kinalatot , az hogy ezek hulladekok és 180 ezertől indul egy bringa marhaság .
2021. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!