Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Autóhasználat- korlátozás ?...

Autóhasználat- korlátozás ? Előnyben a Bringa ? Például:engedélyezve átlagban napi 20 km autóval.

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 23:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%
9 BP-en biciklivel járni inkább kreténség. Igen, gyorsabb mint az autó, viszont olyan jő Budapest tömegközlekedési hálózata, hogy akinek esze van, az azt használja, és nem szívja a dugóban álló autók gázát biciklisként.
2021. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

#11!


Próbáld ki egyszer és megérted, hogy ezernyi út létezi, amit autóval, BKV-val észre sem veszel.

A hidak északi oldalán van a bringaút és jellemzően északi szél fút, tehát ott tiszta a levegő.

A Népligetben, a Városligetben nincs szmog.

A mai autók és üzemanyagok összehasonlíthatatlanul tisztábbak, mint a 80-as években. Akkoriban ha hétvégén le akartál menni, több károsanyagot szívtál be az autóban ülve a Margit-hídtól az M7-es kezdetéig, mint ma több év alatt a városban bringázni, kifejezetten a dugókra vadászva.

2021. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Wadmalac ***** válasza:
93%
Ha már korlátozás, akkor éppen az oktalan pár kilométeres, nem bevásárlós-hurcolós autókázásokat kéne korlátozni, azokat, amik simán kiválthatóak kerékpárral vagy gyalog.
2021. júl. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Legutóbbi: Köszönöm a választ. Én is erre gondoltam. Néhányan már a WC-re is autóval mennek.
2021. júl. 24. 00:25
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
Én jelenleg 180 kmre dolgozom otthonról, bringázz nyugodtan helyettem is!
2021. júl. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!