Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nem feketére festett alkatrész...

Nem feketére festett alkatrészekkel szerelt normális férfi bringát gyártanak még?

Figyelt kérdés
Nem kell helyettem átnézned a teljes kínálatot, ha nem ismersz ilyet. Valamilyen cross trekkingre, vagy hasonlóra gondoltam, amin pl. a nyeregcső, a kormány, a hajtókar, a kerék meg ilyesmi még krómozott (hatású). Amúgy érdekel, miért lett minden fekete, ez előnyösebb valamiért?
2021. júl. 30. 10:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ha nagyon ragaszkodsz a krómozott csőhöz, külön lehet venni...

[link]


Csúnyán rozsdásodhat egy idő után, felhámlik, stb. stb. - nyilván ezért nem alkalmazzák.

2021. júl. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A most kb. 12 éves Mongoose bringám is ilyen, semmi gond a krómozással.
2021. júl. 30. 12:50
 3/21 anonim ***** válasza:
2: én egy régi csepel kempinget újítok fel, tudnék mesélni.... :))))
2021. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez gondolom akkor rozsdamentes acél.
2021. júl. 30. 12:55
 5/21 MGéza ***** válasza:

Talán, mert picit gagyi hatást kelt az emberekben. Mást nem tudok elképzelni. Egyébként ritkán, de fehér is előfordul. Bár a világosabb színekre képesek a gyártók ráfogni, hogy az női. Férfi használjon feketét! :) De akad igényesebb darab is, igaz drágábban kicsit:

[link]

2021. júl. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azért nem csak olcsókon fordul elő, szerintem nem ár kérdése. Amúgy az autókon nem gagyi a króm az ablakkereten, a kilincsen, a hűtőrácson?
2021. júl. 30. 13:37
 7/21 MGéza ***** válasza:
Az autó, az más tészta. Korok, divatok. Most például a króm ismét divat, egy évtized múlva meg lehet ismét száműzik.
2021. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy most bicikliken nem divat, ez engem nem érdekel, és korábban láttam már ilyeneket, többszázezres, nem retró külsejű gépeket. Majd linkelek is, ha találok, bár lehetőleg 200e alatt keresek.
2021. júl. 30. 14:26
 9/21 hypno ***** válasza:

#8


Az alkatrészeket krómoztathatod.

[link]

2021. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyelőre kész gyári biciklit keresek.
2021. júl. 30. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!