Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek lejjebb fognak...

Szerintetek lejjebb fognak menni a bicikli árak, érdemes kivárni?

Figyelt kérdés
1 éve néztem ki és gyűjtöttem egy kona lava dome-ra ami 215ezer forintba került akkor. Körülbelűl 6 hónapja felment az ára 245ezerre. Most pedig már 286ezer forint. Teljesen elszálltak a bicikli árak mindenhol, borzalmas. Inkább nem is veszek biciklit ameddig az árak le nem mennek.

#kerékpár árak
2021. júl. 31. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Volt valaha olyan, hogy javult a forint az euroval vagy a dollárral szemben? Nem nagyon. Így az árak se fognak lejjebb menni.
2021. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még Angliában is olcsóbb ez a bicikli, s valószínűleg más biciklik is. Egész pontosan 260ezer forintért találtam a legolcsóbban ezt a biciklit Angliában. Mellette pedig a sokszorosát keresik ott az emberek. Azért ez elég nagy vicc. Mégis mit képzelnek?...
2021. júl. 31. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Globális piac van, senkit nem érdekel, hogy hol mennyit keresnek az emberek. Angliában valószínűleg az alacsonyabb áfa miatt olcsóbb.
2021. aug. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dragulni fog , amit talan érdemes kifogni ha lesz akciós kifuto termek pl 2020as modell ....
2021. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megrendeled Angliából, a szállítási költséggel együtt több lesz, mintha megvennéd itthon....
2021. aug. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TR75 ***** válasza:
Érdemes blekkfrájdéj vagy ilyesmi akciót kivárni. Esetleg ősszel a következő évi modellt előrendelni (általában olcsóbb az előrendelés).
2021. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, el is felejtettem a black Friday-t.
2021. aug. 1. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
De akár ha értesz hozzá vagy ismersz valakit, használtan is jókat ki lehet fogni pl marketplace vagy testbike.hu, bikemag.
2021. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!