Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen méretü lánc való egy...

Milyen méretü lánc való egy 20"-as campingre?

Figyelt kérdés

Ezekből esetleg jó valamelyik?


[link]


[link]


[link]



Még az lenne a kérdésem, hogyan kell le-feltenni a láncot egy ilyen régiségen.



2021. aug. 14. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Írsz nekik vagy felhívod őket és megmondják. A fentiek mérete egyforma, tehát ha az egyik jó, akkor mindegyik jó.


Én a patentszemeset venném.

Egy láncbontóval leveszed a régi láncot. Az új mellé teszed. Láncbontóval leszeded a felesleget az új láncból (úgy, hogy mindkét végén belső szem legyen), felrakod a helyére és patentszemmel összezárod.


Ha lánc már megnyúlt (kopott), akkor a lánckerekek is kopottak lesznek valószínűleg.

2021. aug. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alex Fly ***** válasza:
Sima egysebességes (1/2"*1/8") lánc kell. A hosszát neked kell méretre szabni az ismert módszerrel.
2021. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ókori kopott láncot vágd le flexel , hosszabb esetén és ha nincs láncbontód meg szaki akkor az új láncot mini anyacsavarra tedd . .

Keress acélhengert ezzel üsd ki fentről 90%ban a stiftet , kiveszed a többletet aztán franciakulccsal ráhúzod a stiftet ...

2021. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alex Fly ***** válasza:
@3: mi bajod a patentszemmel? Bántott?
2021. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el újra . Ha nincs eszköze sem szaki .....
2021. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
@5: azért egy csavarnyúzója csak akad otthon,amivel lepattintja a zárólemezt...
2021. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bízzunk benne . Én megoldom , nekem nincs erre a 10 percre 1500-2000 Ftom meg 1 - 1,5 hetem otthagyni a szervízbe . Szerszamjaim is vannak de anno nem volt és maradt a leleményesség .
2021. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert kva bonyolult venni egy láncszétszedőt…, szerintem egyszerűbb mint nekiállni gányolni.
2023. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!