Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy gyors és strapabíró...

Bauglyr_HU kérdése:

Egy gyors és strapabíró kerékpárt keresek elfogadható áron. Valaki?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a helyzet hogy a fentebb említett minőségben keresek bringát. A gond csak az hogy nem értek hozzá, de azt tudom hogy 200e Ft fölé nem megyek. Egy sebes paripa kellene általában betonra, de nem nyavalyog erdőben sem ha úgy adódik.

2021. aug. 22. 23:52
 1/10 anonim válasza:
100%
Alpina Eco, keresd rá Google-n. Nekem Eco c10-m van és merem ajánlani.
2021. aug. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyors kell, akkor országútit javaslok. Ha jó minőségű kell, akkor ennyiért használtban érdemes gondolkodni. Ha terepre is vinnéd, akkor inkább trekking kell, vagy valami olyan, amibe legalább 40 mm széles gumi belefér.
2021. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kellys Cliff 70 vagy 90 pl. jó lenne. A gyors nem csak a bringától függ, hanem elsősorban az edzettségedtől.
2021. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sebesség outi vagy fitness , erdőre ezek kényesek . Vegyes terepre esetleg vékony slick gumis trekking . A főutak többsége morzsalekos hepehupás kátyus mocskok ....
2021. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 MGéza ***** válasza:

Cross-trekking lesz a te barátod, mert gravelt ebben az árban elfogadható felszereléssel nemigen kapsz.

Neuzer X400 például, árban nem éri el a 200k forintot sem, egyedül a négyszögtengelyes hajtómű hagy maga után kívánnivalót.

[link]

2021. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5@ A geometriában a felsőcső hegyesedő szöge iszonyat . Ezt ki találta fel hogy dirt geo kell divatba minden típusban . Mert a nyeregcső erőkarja biztosabban rombolja a vázat . A vizszintes lehet elavult de a róvid üléscső biztosabb vázkimélő abban a kivitelben ....
2021. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 MGéza ***** válasza:

Esetleg ha használt szóba jöhet akkor azokat is érdemes nézegetni. Az újaknál sokkal jobban felszerelt darabokat lehet kapni, mint ezeket, de itt a megfelelő méret mindig nagy kérdés:

[link]

[link]

[link]

2021. aug. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 MGéza ***** válasza:
#6: Igen, én is néztem a kissé meredek szöget bezáró nyeregcsövet, más kivetnivalót nem találtam rajta, esetleg az a fura, vaskos ív a keresztmerevítő csövön talán kissé bumfordivá alakítja az összképet, de tartósnak néz ki cserébe. Maradjunk annyiban, nem egy világszépe a járgány. Cserébe aránylag baráti áron kapható, jó váltóval.
2021. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Cyclocross - gyors, birja a strapat is ... sajnos a keret amennyit meghataroztal eleg kevesnek tunik - sporolj meg ha minoseget szeretnel.
2021. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
200 ezer forint a mai vilagban? :) ~ 11-12 karon cigaretta (fel evi adag sincs!)
2021. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!