Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Létezik cross/trekking merev...

Létezik cross/trekking merev villával, vagy a teleszkóp itt alap?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Két trekkingem van, egyik sem teleszkópos. Nekem nem kell rá.
2021. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos viszonylag ritka, de létezik. Ha ilyet keresel, érdemes körülnézni a fitness kategóriában. Van átfedés a kettő közt. Olyan fitnesst kell venni, amibe belefér legalább 40 mm széles gumi, rendelkezik a trekkinghez hasonló mászó áttétellel, és vannak rajta csomagtartó/sárvédő felfogatási pontok. Persze egyéni igényeknek megfelelően ezektől el lehet térni.
2021. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy van ilyen, hülyén is nézne ki a vékony kerék széles villával.
2021. aug. 24. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:
2021. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor itt egy példa: Cube SL Road Race, gyárilag 40-622 gumival. De szóba jöhetnek egyenes kormányos gravelek is: KTM X-Strada 730 Fit. Ennyire összefolynak már ezek a kategóriák. Amit még találtam: Giant Escape, Giant Toughroad, Merida Crossway Urban, Scott Sub Cross 50, Decathlon RC500 és RC520 országúti egyenes kormányos változatai és az új Riverside Touring széria.
2021. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 Nagyon köszönöm, hogy körülnéztél. Jó tudni, hogy vannak ilyenek, némelyik esélyesnek tűnik.

#4 Neked is kösz, bár 60-80e Ft-nál többet szánok rá. A drágábbakon már van teló.

2021. aug. 24. 22:58
 7/8 anonim ***** válasza:
80-ból nem kapsz normális biciklit. Decathlonos a legolcsó, de ott is inkább 100k körül van a használható kategória. Persze ha csak boltba járni kell, arra jó a teszkós is.
2021. aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de a linken jellemzően azokon nincs teleszkóp így ránézésre. 200e körül terveztem egyelőre.
2021. aug. 25. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!