Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Honnan tudnék rendelni 27-es...

Honnan tudnék rendelni 27-es duplafalú felnit és 27-es külső narancssárga köpenyt a Csepel Torpedo kerékpáromra?

Figyelt kérdés

A képeken látható felnit szeretném megrendelni eggyel kisebb méretben. Ugye külső gumit szintén eggyel kisebb méretben. (belsőm van) Viszont sehol nem találok neten.. csak 28-ast dobál ki. Néztem a Csepel oldalán is természetesen, de ott sem találtam ilyen felnit..

Akik jobban értenek hozzá, tudnátok segíteni ebben?

Azért kell kisebb kerék mivel a kerekem szinte hozzáér a sárvédőhöz.. amikor pl. odamegy egy kis kavics rögtön koszorálja.. sajnos az nem opció, hogy vegyem le a sárvédőt mivel ezzel járok munkába, esőben is..

[link]

[link]

A bicikliszerelő azt javasolta, hogy akkor legyen kisebb kerék elől-hátul ezáltal lesz hely a kerék és a sárvédő között.



2021. szept. 5. 16:58
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

A bicikliszerelő pasi azt mondta, hogy ez a sárvédő sem lenne jó a biciklimre: [link]

Ennyire van közel a sárvédő a kerékhez egyébként: [link]

De azt mondta, hogy lehet ez a fent linkelt sárvédő sem lenne jó..

2021. szept. 5. 17:04
 2/18 Alex Fly ***** válasza:
45%
Szerintem felejtsd el... A 27-es kerékméret gyakorlatilag kihalt. Nyugodtan vedd meg a 28-ast, főleg ha eleve kevés a férőhelyed: az a pár plusz milliméter jól jöhet, amivel a 28-as kisebb a 27-esnél...
2021. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Akkor ezért nem is találtam neten 27-est.. köszi az infót, nem is tudtam. Keresgélhettem volna reggelig..😅 Jelenleg 28-as kerekek vannak benne egyébként.

Akkor megpróbáljam ezt a sárvédőt amit linkeltem?

Max ha nem jó eladom.

2021. szept. 5. 19:01
 4/18 hypno ***** válasza:

#3


Látom szoktál barangolni a Bikepro ajálatai között.

Ott kapsz 27,5"-os felnit és gumit is. A fél hüvelyk, az 1,24 cm, ha az segít rajtad.

Mondjuk ahofgy néztem, csak tárcsafékhez való felnit árulnak.

Viszont az eBike tart felnifékhez valót is.

2021. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Alex Fly ***** válasza:
@4: a 27, 5" az montis méret. Neki vékonyabb kerék kell... A 28-as tökéletes (ami MTB esetén a 29"-t jelenti)
2021. szept. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 hypno ***** válasza:

#5


A kérdező már egy ideje nyüglődik a problémájával, aminek az a lényege, hogy aki építette bringáját, az nem gondolt a rossz időre és túl közel van a sárvédö a gumihoz. Ráadásul a gumiszélesség is erősen behatárolt, mert keskeny a sárvédő.


[link]


A 27,5"-os felniből van 19 mm szélességű amire elég vékony gumi szerelhető. Kérdés, hogy ez megoldja-e a problémáját.

2021. szept. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 hypno ***** válasza:

Kérdező!


Az nem opció, hogy átbeszéled a problémát azzal aki a bicajt megcsinálta? (Már ha tudod, hogy ki volt a művész)

Lehet hogy másnál is felmerült és lehet hogy megoldást is találtak rá.

2021. szept. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Alex Fly ***** válasza:
@6: én értem, de a 27,5" az jóval kisebb annál, amit szeretne. Ha eredetileg 27"-os kereke volt (630 mm felniátmérő), akkor a jelenlegi méretek közül a 28" teljesen kompatíbilis vele (622 mm), az általad favorizált 584 mm-es kerék esetén már a fékek beállítása is lehetetlen...
2021. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nézz be a Fanaticbike.hu Bikecentral oldalakra is .
2021. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 hypno ***** válasza:

#8


Eredetileg 28"-os kerekei vannak.

Azért folyik az ötletbörze, hogy sárvédője is maradjon, és a kerék is elforduljon, ha vacak időben felszedi a dzsuvát a gumi, és bringa karaktere se változzon.

2021. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!