Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha 160 cm magas vagyok, akkor...

Ha 160 cm magas vagyok, akkor egy 150-160 vagy 160-170es bringa lenne jó nekem?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs erre jó válasz, mert minden bringának más a geometriája. Ki kell próbálnod. Általában a kisebb szerencsésebb, mert hosszabb nyeregcsővel és stucnival lehet nagyobbítani a bringát, de ha túl nagy, azzal nem tudsz mit kezdeni.

De lehet más szempont is. Pl. a 160 centihez való vázakra csak 1 kulacstartó fér.

2021. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hypno ***** válasza:
100%
Várható hogy még nőni fogsz?
2021. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 163 vagyok és nem régen vettem egy M-es méretű Kellys phanatic 30-at. Ezzel végre nem fájdul meg a hátam hosszabb tekerés után sem. De az előttem szólóknak teljesen igaza van. Ki kell próbálni. Tudom ehhez meg kell venni…egyébként MTB-ből a kisebb, könnyen kezelhetőbb a jobb. Cross/trackingből meg a nagyobb, de ez csak az én véleményem.
2021. szept. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!