Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ezt a biciklit hogyan alakítan...

Ezt a biciklit hogyan alakítanád át elektromossá?

Figyelt kérdés
Fél éve nagyjából vettem egy focus cypress típusú biciklit, viszont szeretném átalakítani elektromossá. Néztem hozzá a neten átalakító készleteket, de nem tudom eldönteni közülük melyik minőségi és melyik nem. Nagyjából mennyibe fog nekem kerülni az átalakítás, milyen tanácsaid vannak ezzel kapcsolatban? Köszi
2021. szept. 16. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

A kerékpáros csoportba kérném, köszönöm!


Én agymotort tennék a hátsó kerékbe, egy valag 18650-es akksiból csinálni egy nagy akkupakkot, motorvezérlőt, gázkart rá aztán kb ennyi.

2021. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Vennék egy elektromos láncfűrészt, és azt berhelném rá.
2021. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Vehetsz, nyilván van máshol is egy 26" kereket, tokkal vonóval, berakod a biciklid első villájába és usgyi...

2021. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van olyan is, (láttam), ahol az akku is a kerékben van..
2021. szept. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Alex Fly ***** válasza:

4 dologra lesz szükséged:

-motor

-akku

-vezérlő

-szenzor

Az olcsó megoldást már ismertették. A jóhoz viszont középmotor kell és nyomatékszenzor. Ez drágább, de sokkal természetesebb a rásegítés.

2021. szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen projektek végére mindig kiderül, hogy olcsóbb lett volna eladni és venni egy gyárilag elektromos biciklit.
2021. szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 @ azért fannak sikerek . Zsenik megoldják , aprólékossággal ki keresik hogy a tuti . Aki nem ért hozzá az elcseszi vagy drágán másokkal épitteti heteken át . Utolsokból van ezer .
2021. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én a helyedben bevinném egy elektromos kerékpár javító szervizbe a kerékpárt, és árajánlatot kérnék. Többféle verziót, többféle áron is fognak tudni ajánlani.Ezt követően könnyebb lesz a döntés, ráadásul ebben az esetben garanciával kerülne beépítésre. Itt pl.díjmentes az árajánlat: [link]
2021. szept. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7#

Aki ért hozzá és sikert arat az nem itt kérdez.

Hanem csinálja.

2021. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9@ Te 100% úgy jöttél létre hogy neked minden evidens nulla tévedés hibahatár .
2021. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!