Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 36-os főút milyen kerékpározás...

36-os főút milyen kerékpározás szempontjából?

Figyelt kérdés

Tervezek a környéken túrázni, kb. az egész szakaszon, de elbizonytalanít, hogy a Strava global heatmap alapján nem sokkal nagyobb a kerékpáros mozgás, mint némelyik sivatagban...Nyíregy közelében még csak-csak, de utána...Pedig úgy láttam, kerékpáros tiltás nincs.


Az útminőség, esetleg a nagy autós-, és teherforgalom az, ami elrettenti a kerékpáros társadalmat?


2021. szept. 21. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobb mint a 35-os, de egy kicsit rosszabb mint a 37-es :)))
2021. szept. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A 35-ös emlékeim szerint elég jó minőségű, annál is jobb?


A 37-esről honnan van tapasztalatod? Tudtommal Miskolctól a határig kint van a Merci-jel.

2021. szept. 22. 16:41
 3/9 anonim ***** válasza:

A 36-os a kevésbé forgalmas főutak közé tartozik (a párhuzamosan fekvő autópálya elvonja a forgalom nagy részét...bezzeg amikor csak Polgárig volt meg az M3...), a minősége, bár nem mindenhol tökéletes, bőven a magyar átlagon felüli. Ha ezek a szempontok, ajánlom.


A relatíve népszerűtlenség annak köszönhető, hogy az átlag kiránduló, a bringásokat is ideértve a mainstream helyeket (pl. Balaton, Dobogókő) keresi, a környéken ez leginkább a 38-as mellett fekvő kerékpárutat jelenti.

2021. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. szept. 30. 18:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik szakaszra gondoltál, de Nyíregy-Tokaj van saját kerékpárút.


#3 ha az autóút minőségére értetted, akkor nem tudom te miről beszélsz, mert az az út nem kimondottan kvarossz, hanem aránylag xar... tele kátyúval toldással-foldással, eső után nyomvályúban megáll a víz, megdobja a kocsit. Vannak szakaszi amit kijavítottak de már az is megy tönkre minden egyes téllel.

2021. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Nyíregyet és Tokajt a 38-as út köti össze, nem a 36-os.
2021. dec. 3. 23:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, összekevertem... ettől független én nem szívesen mennék rá olyan főútra amin nagy a forgalom, kamion arra is jár, és sok a figyelmetlen autós. Az útminőség sem a legjobb egy bizonyos szakasz után, meg szűk is ahhoz képest az egész.
2021. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát utolsó, úgy látom más kávéházat látogatunk, mert a 36-os útra ezek pont nem igazak, a forgalom legjobb esetben átlagos, kamionok alig, az útminőség pedig kifejezetten jónak mondható. Figyelmetlen autós pedig bárhol akadhat. Ettől függetlenül én nem nagyon bringázom rajta, mert számomra dögunalom. Ha otthon járok Szabolcsban, inkább a tokaji bringaúton tekerek vagy vonattal elutazom a Bükkbe, Zemplénbe, Mátrába.


Ilyen feltételek mentén egyébként túl sok nagy túrát nehezen szervezhetsz le...

2021. dec. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 meg szerintem semmi érdekes nincs is arrafelé... Tokaj felé nyaranta viszont nagyon sok a bringás, nem véletlenül (bár szerintem biciklivel az is unalmas, hosszú egyenes szakaszok, szántóföld egymás után), csak biztonságosabb a külön bicikliút. Én azt várom mikor lesz körbetekerhető a Tokaji hegy, mert elvileg tervben van... aztán hogy mikor lesz megvalósítva jó kérdés...
2021. dec. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!