Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen dirt jump biciklit...

Milyen dirt jump biciklit érdemes venni és honnan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Dirt biciklit szeretnék venni, de magyar oldalakon szinte alig találok bármilyet. Amik vannak, azok kb. mindig ugyanazok, olyan márkájúak amiket nem ismerek és nem is találok róluk semmi véleményezést sehol (például Kellys Whip). Akik dirt bicót vesznek manapság, külföldről veszik? Ha igen, milyet és honnan? Nincs szükségem túl profi biciklire, jó a belépőbb szint is, de mindenképp minőségibbet szeretnék.

2021. okt. 13. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Épitik. Igazi dirt bringát nemnagyon árulnak,kicsi rá a kereslet. Meg macerás a garancia. Elég ha a vázat árulják.
2021. okt. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, Köszi :) És esetleg ahhoz van valami tipped hogy milyen szaküzletben vagy oldalon tudnának ebben segíteni?
2021. okt. 14. 18:21
 3/7 Shrekkettű ***** válasza:
74%
használtan lehet akár 60-80k ért, és még nem is kell javítani (vagy picit). Mert neten könnyebben be lehet szerezni gyárilag, de az 200k fölött van.
2022. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na használt dirt bike-ot venni az öngyilkosság.

A fene se tudja mekkorákat perecelt vele az előző tulaj.

A vázis lehet repedt,persze meglehet hegesztgetni stb. De akkor is egy repedt/törött váz marad.

2022. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shrekkettű ***** válasza:
100%
4-es mondjuk jogos.
2022. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én németből vettem tavaly Cube Flying Circust. Szerelem első látásra bicó, mondjuk az ára közel 400k volt. Itthoni kínálatban sajnos én is legtöbbször használt vázakat látok csak Face csoportban.
2022. jún. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ajánlom, vegyél egy Merida UMF hardy kategóriás biciklit, esetleg kicsit lehet rajta alakítgatni.
2022. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!