Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Decathlonban ki lehet próbálni...

Decathlonban ki lehet próbálni a kerékpárokat vásárlás előtt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van belőle épp összeszerelt darab, akkor igen. Mármint ráülhetsz, az áruházból nem viheted ki.
2022. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Mikor én vettem a 250 ezres decathlonos biciklim, még azt sem engedték hogy a parkolóban ráüljek (persze ezt nem mondták ki). Csak a decathlonos dolgozó udvariasnak tettetve magát odavitte nekem a biciklit a pénztárhoz, majd mondta hogy kihozza nekem az autóig. Aztán otthon derült ki, hogy az egész bicikli szrul van beállítva, és csomó gyári hibája volt.
2022. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MGéza ***** válasza:
100%

Az összeszerelt darabokat kipróbálhatod ami annyit jelent, hogy gurulsz 10-20 métert velük a sorok között. Az meg kb semmi, abból nem fog kiderülni hogy mennyire lesz jó.


Ha arra vagy kíváncsi hogy mi jönne be neked akkor javaslom hogy olyan helyre menj ahol egy napra ki tudod bérelni, vagy hasonló típusú, jellegű gépet. Például ha outit akarsz venni, akkor kibérelsz egyet egy napra, tekeregsz vele kicsit, rögtön tudod a nap végére hogy mennyire neked való a műfaj.

2022. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat.

#3 jó ötlet!

2022. márc. 20. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!