Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen pedelecet ajánlanátok?

Milyen pedelecet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

FONTOS: Pedelec fatbike, van ilyen?



Sziasztok, elèg èrdekes kèrdèsem lenne, tanácsokat szeretnèk, amit keresek az a fiido m1-elektromos fatbike-hez hasonló, de pedelec kivítelben.


Elmesèlem miről lenne szó, Nèmetországban èlek, valószínűleg elèg nagy marha vagyok mert megvettem úgy egy e-bike-ot hogy az alapvető jogszabályokkal nem vagyok tisztában(Fiido M1 Pro)

Tehát megvettem ezt a drágaságot, de használni nem tudom, vagyis nem merem...mert nincsen jogosítványom, ès erre a típusra itt kell, sajnos meg kell vállnom majd tőle, azèrt választottam ezt mert fèrfi lètemre alacsony vagyok 164 centi, illetve nagyon kènyelmes, kompakt ès nagyon tetszik hogy vastag(fatbike)

Tehát az lenne a kèrdèsem, hogy milyen tipusú fatbike-ok vannak, fiido hoz hasonló kisebb mèretben, illetve pedelec kivitelben(ha van)?

Tudom nem egyszerű kèrdès/kèrès..de kèrlek segíts ha ezt olvasod,kedves szaki :D

Sajnos nem èrtek hozzá, ès ezek után biztos nem is fogok profi tanácsok nèlkül egyedül semmit csinálni :)

Köszönöm.



2022. ápr. 1. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Merida fatbike-jai szerintem mind "rásegítős" motor, nem gázkaros - tehát nem kell rá jogsi.

Pl:

[link]

2022. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, hardtrail is jó ekkora magasságra :)
2022. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szèpen köszi, ezeket mèrlegelem majd,jobban szemügyre veszem, ha netán mèg valakinek eszèbe jut/lát ilyesmit, nyugodtan írhatjátok mert mèg van idő,odèbb a vásárlás. :)


Köszi.

2022. ápr. 18. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!