Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek le fogják vinni a...

Szerintetek le fogják vinni a biciklik áfáját 5%-ra?

Figyelt kérdés
Kicsit szar már hogy 3 éve meg vagyok rekedve a decathlonos biciklimmel és nem bírok tovább lépni, mert 600 ezer alatt semmi normálisat nem találok az igényeimhez.
2022. ápr. 4. 23:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem fogják levinni.
2022. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
600e?😂 350-ért miért is nem jó pl egy Kellys mtb ? De 300 alatt is ki lehet fogni irtó jó gépeket.
2022. ápr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mert nem mtb-t akarok, hanem gravelt / országútit, amiből újonnan 600 ezer alatt nem találtam olyat, amin hidraulikus fékek vannak, az meg számomra alap elvárás.
2022. ápr. 5. 00:21
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Még örülhetsz ha nem emelik tovább az áfát
2022. ápr. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Még ha le is viszik, addigra az infláció többet elvisz, amúgy meg a bevett gyakorlat, ha az ÁFA csökken, akkor nem csökken érezhetőenna fogyasztói ár, egyszerűen benyeli a kereskedői lánc.
2022. ápr. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
3év alatt minden hónapban félretettél volna egy kicsit, most nem lennél megrekedve...én is 20.ezresével gyűjtök össze.. ez a fránya felnőtt élet már csak ilyen.
2022. ápr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem valószínű. 2022-ben, 2023-ban megszorítások kellenek, mert rettenetes állapotban van a gazdaság. Gyakorlatilag most kell majd visszaspórolnunk azt a pénzt, amit kiszórtak a választások előtt. Plusz a hitelek kamatát, amiket erre a pénzszórásra felvettek. Erre jön rá majd a kétszámjegyű infláció. Úgyhogy ne reménykedj abban, hogy olcsóbbak lesznek a biciklik, hiszen a kaja is többszörösébe fog kerülni, mint most. Ha van megtakarításod, azt meg gyorsan tedd át valami külföldi valutába, mert a forintot le fogják húzni ameddig csak lehet.
2022. ápr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

En máskép latom, szerintem a forint most be fog erősödni... persze nem a végtelenségig, de normalizalódik az euro ara...

Most lesz egy kis hintázas, amíg leül a téma, hogy bejutott egy nácibpárt a parlamentünkbe, aztán minden megy tovább a megszokott mederben...

2022. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg emelik, luxuscikkekre nem adnak áfacsökkentést!
2022. ápr. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%
3 ev alatt mar siman osszesporolhattad volna, ha ennyire kell
2022. ápr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!