Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Elkészült már a Budapestet és...

Elkészült már a Budapestet és a Balatont összekötő kerékpárút?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy elkészült-e már a Budapestet és a Balatont összekötő kerékpárút? Ha jól tudom már tavaly át kellett volna adniuk, de nem sikerült. Ha még nem készült el, idén nyárra várható, hogy járható lesz?


Székesfehérvárról indulnék MTB-vel haverokkal és jó volna ha nem kellene autók között tekerni.


Köszi a válaszokat előre is!



2022. ápr. 11. 18:19
 1/10 anonim válasza:
0%
Hát... Azt szerintem felejtsd el hogy a lakatlan területen is bicikli utat építenek. Legalábbis eddig nem kezdték el, idén biztos nem lesz kész. Falun belül, Sárszentmihályon nincs, Sárkeszin már megépült, Nádasdladányban egy része kész. Hülyeség ahogy van. Senki nem használja csak a gyerekeket tologató anyukák és a részeg emberek :)
2022. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ja most nézem hogy ökörséget beszélek. Ez nem is az :))))
2022. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Google a barátod, de megnéztem helyetted. :) A street viewn látszik, hogy a tavaly nyári utcaképeken már készül a Székesfehérvár-Balatonakarattya szakasz. Elvileg májusra kész lesz (forrás: nif.hu). Nem kizárt, hogy már járható.
2022. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tavaly olvastam, hogy ha nagyon akarja az ember akkor járható. De nem kész. Azért gondolom,hogy idén még haladtak vele.
2022. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2022. ápr. 12. 01:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Még nincs kész, amúgy amit az 1.írt, az is opció, az lesz a "kiskör" székesfehérvárról indulva, egy népszerű edző útvonal, szintén a balcsival vegződve.

De lenyeg a lényeg, szqbadbattyányig már szápen készül, az m7feletti híd még nem volt meg 1 hete mikor arra jártam, füle felé is jártam, ott is szépen készülget az út, bár kétlem, hogy idén kész lesz... de amúgy teljesen járható útvonal és nemmellesleg sokkal szebb:

Székesfehérvár->Sárszentmihály-> Sárkeszi -> Nádasdladány -> Ősi -> Berhida -> Papkeszi -> Balatonkenese vagy Balatonfüzfő... és ott vagytok... kicsit hosszabb csak az út, de egyáltalan nem veszélyes az auto forgalom pedig elenyésző.

2022. ápr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kőszárhegytől a tervezett vonalvezetés sem vészes. Egyedül a 710-től Akarattyáig forgalmas, de szerintem ott kész a bringaút. Vagy Akarattyapusztára be lehet menni kikerülni. Szabadbattyánról Kőszárhegyig van földút, ha esetleg nem használható a bringaút. Onnan meg már sima ügy Füle felé.
2022. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár az is egy járható út, hogy kimentek az úrhidai úton, majd a körforgónál balra Szabadbattyán, onnan földúton Kőszárhegy, kőszárhegy végén van egy a 7-essek párhuzamos forgalommentes mellékút Polgárdiig, onnan pedig Füle fele kicsi a forgalom. Balatonfőkajár után pedig már van bringaút.
2022. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyes, én szívesen használnám, ha kész lenne :)
2022. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amit 1# írt sem hülyeség, az az útvonal is tervben van, sőt olyan szinten, hogy már megvan rá a pénz és a polgármestereknek kiadták, hogy egyezzenek meg az útvonalban. Csak az egyik polgi kavarja a szart.

De ha minden jólmegy, akár még idén elkezdhetik a munkálatokat. És akkor

Székesfehérvárról a bakonyi utcán át sárpentelle sárszentmihály sárkeszi nádasdladány polgárdi közt is lesz bringaút.

Ami mellesleg most is egy közkedvelt útvonal.

2022. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!