Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bringásoknál valamifajta...

Bringásoknál valamifajta "menőség", hogy ha valami alkatrész tönkremegy, színben-fazonban még véletlenül sem odaillő darabra cserélik?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerűen csak ilyet sikerül szerezni?

2022. máj. 2. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akartam elhinni, amikor elvittem a kerekemet egy törött küllővel, és beraktak egy horganyzottat, amikor az összes fekete volt.
2022. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:
100%

Annyira gyakran látsz ilyet?

Mert szerintem ez nem úgy működik ahogy gondolod.


Az alkatrészek zöme nem egy adott típushoz készül, hanem általánosan használató, viszont színre fazonra kisebb választékban mint egy komplett bringa.

2022. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyakran. Az enyémen gyárilag minden kieg fekete, így viszonylag könnyen kapok eredeti színben.
2022. máj. 2. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A mostani helyzetben szerintem mindenki örül, hogy kap valamilyen alkatrészt, a szín a legutolsó szempont. Aki hónapokat vár egy hajtókarra, láncra, azt nem fogja érdekelni a szín.
2022. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A szín az utolsó szempont egy jobb bringán.

Ha egy alkatrész 100 grammal könnyebb, mint a másik, akkor a könnyebbet fogom megvenni, akkor is, ha a színe nem passzol a bringához.

2022. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tothp ***** válasza:
100%
Ha két azonos minőségű alkatrész azonos áron és ugyanott ugyanakkor több színben kapható, talán válogatok. Egyébként nem nagyon izgat.
2022. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!