Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért enged az autószelep ha...

Miért enged az autószelep ha ráteszem a pumpát és rá is hajtom a kart? Hogy kell rendesen pumpálni?

Figyelt kérdés

#pumpa #autószelep #pumpálom
2022. máj. 14. 00:39
1 2 3
 1/21 hypno ***** válasza:
100%

Az én pumpám pont fordítva működik. Lehajtott rögzítővel kell rányomni a szelepre és ha már rajta van, akkor fel kell állítani a kart.


Nem lehet hogy a tiedet is így kellene használni?

2022. máj. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ugy ertetem. en is ogy csináltam
2022. máj. 14. 11:18
 3/21 anonim ***** válasza:
A pumpa autószelepres, autoszelepre van állítva?
2022. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ennyire hülyének gondolsz?
2022. máj. 14. 15:14
 5/21 anonim ***** válasza:

"Ennyire hülyének gondolsz?"

Akár gonolhat ennyire hülyének is, nem ismer és én sem. Szóval ne akadj fel ilyen visszakérdezéseken, nem véletlenül tesszük, igyekszünk több infót beszerezni ahhoz, hogy jó választ tudjunk adni.

Jelenleg annyit tuduni, hogy szuszog valahol a levegő. Ez elég kevés.

Azt, hogy hogyan kell rendesen pumpálni kérdezd meg az asszonytól, majd megmondja jól csinálod-e. :D


Szóval többféle szelep és pumpafej van. Van okos fej amit minden szelepre rá lehet nyomni, van állítható is, Ezt sem mondtad el, hogy neked milyened van. Még a pumpa színét sem tudjuk!!!!

Van aminek a karját le kell nyomni, van amelyiket fel kell húzni. Ezt sem tudjuk hogy te melyiket csináltad, mert kétféleképpen mondtad el.

Nézd meg a fejet a lyuk felöl. Látsz benne egy stiftet ami kinyomja a szelep közepét ha ráhajtod a kart. Nézd meg hogy mozog-e és merre. Úgy állítsd a kart, hogy beljebb legyen a fejben és amikor elfordítod a kart akkor kijjeb kerüljön. Így fogja kinyomni a szelepet.

2022. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Folyamatosan jön a levegő, vagy csak ha pumpát lenyomod?
2022. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"Ennyire hülyének gondolsz?"


A visszakérdezésed alapján igen. :)

2022. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
folyamatosan jön a levegő amig rajta van a pumpa. A kis pöcök meg mintha nem mozogna ha elfordítom a kart. Autószelep a pumpa egyik része is az.
2022. máj. 15. 01:58
 9/21 hypno ***** válasza:

#8


Akkor lehet hogy a pumpád hibás. Próbáld másikkal. Kérj egyet a szomszédtól egy próba erejéig.

2022. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ja mar nemtom hanyadik pumpat vesszuk. Nem olcso 6 ezres nyomasmeros pumpa de ezek szerint nem lehet kapni jot. Esetleg megjavitani vhogy? Szomszeddal nem vagyok joba.
2022. máj. 16. 08:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!