Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem nagyon forgalmaznak egysebességes bicikliket? Nem éri meg?

Figyelt kérdés
A szegényes kínálat döntő része Csepel, gyanítom, hogy ugyanazok évek óta, talán külföldön is (még retró Cro-Mo vázzal is). Nem jók az egysebességesek még sima terepen sem?

2022. máj. 25. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert tömeggyártásban már az alapbringák is váltósak....


A hipszter fixik meg részben drágák, részben kis közönséget céloznak...

2022. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már miért ne forgalmaznának... tele van velük a padlás. 60-70 ezerért már lehet venni nagyon fapad 1 sebességes kontrás kerékpárt, még városi vázast is, nem kell feltétlen 28-as retro vázasnak lennie.


És egy ilyen kerékpár amúgy újonnan mit nyújt többet, mint egy használt "tanyabike"?


Forgalmazzák, csak kevesebben veszik.

2022. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 "nem nagyon" - ezt írtam. A Csepeleket is említettem. Nem kontrásakra gondoltam, hanem modern biciklikre, csak váltó nélkül, a Csepelekhez hasonlókra, vagy ilyenre (csak alu vázzal):

[link]

2022. máj. 25. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Értem, akkor magyarán fitnesz kerékpárra gondolsz, csak váltó nélkül. Hát van, csak mint 1-es írta, drágák.


Kinek éri meg kis haszonnal eladni bármit is? Mert ha egy sebességes lenne, akkor olcsón kéne adni. Na az nem járja.


De amúgy ott a Csepel Royal. Attól olcsóbb ilyen gép nem lesz...

2022. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, mégsem veszek ilyet, nem csak a kis választék miatt.
2022. máj. 25. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!